Vidzemes Inovāciju nedēļas 2023 ietvaros Valmieras Attīstības aģentūra aicina apmeklēt vairākus pasākumus

Vidzemes inovāciju nedēļas 2023. gada virstēma – improvizācija.

Bet, vai vienmēr drīkst improvizēt? Aicinām izzināt! Tiekamies tematiskajos pasākumos nedēļas garumā no 20. līdz 24. februārim, ko organizē Valmieras Attīstības aģentūra kopā ar sadabrības partneriem.

20. FEBRUĀRĪ | Iedvesmas stāstu pēcpusdiena (iz) STĀSTI | Improvizācija profesijā 17.00-19.00 Valmieras muzejs Bruņinieku iela 3, Valmiera 

Aicinām jauniešus uz tikšanos ar 4 profesionāļiem, kuri dalīsies pieredzē par savas karjeras izvēli, un stāstīs kāda nozīme ir spējai improvizēt darba vidē? 

Pieteikšanās:  ej.uz/izstasti2023

21. FEBRUĀRĪ | Saimnieku brokastis 10.00-14.00 Matīšu Tautas nams Valmieras iela 16, Matīši 

Pasākums Valmieras novada un Vidzemes reģiona pārstāvjiem lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimnīcības jomās par jaunākajām tendencēm un digitalizācijas iespējām nozarē.

Pieteikšanās: ej.uz/saimnieku-brokastis-2023  

23. FEBRUĀRĪ | Digitalizācija uzņēmumā – ko Tev vajadzētu zināt 10.00-16.30 Vidzemes Augstskola Tērbatas iela 10, Valmiera 

Informatīvs pasākums uzņēmējiem par Valsts un Eiropas Savienības atbalstu digitālajai transformācijai. Tikšanās ar Eiropas Digitālās inovācijas centru pārstāvjiem un praktiska darbošanās, lai apzinātu sava uzņēmuma digitālās attīstības potenciālu.

Pieteikšanās: ej.uz/uznemumu_digitalizacija_seminars 

24. FEBRUĀRĪ | DARE Ideju Tirdziņš | Koprade: Eksperimentāla Improvizācija? 14.00-16.00 Valmieras koprades darbnīca “DARE” Purva iela 12, Valmiera 

Valmieras koprades darbnīca DARE aicina radošos entuziastus, uzņēmējus un izglītības nozares pārstāvjus uz sarunu par koprades nozīmi Valmieras novadā un DARE atbalstu radošu ideju izstrādes procesā.

Pieteikšanās: darevalmiera.lv/registracija/

24. FEBRUĀRĪ |Tiek atvērta pieteikšanās uzņēmējdarbības atbalsta programmai ZĪLE 2023 

Plašāka informācija: developvalmiera.lv/zile/

 

Uz tikšanos!

Valmieras Attīstības aģentūra

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top