Uzņēmējdarbības nozares

Valmiera - Vidzemes centrs

Investē Valmierā
Atklāj Valmieru

VAA komanda

Ilze Eglāja

Valdes priekšsēdētāja

+ 371 26180733
ilze.eglaja@valmierasnovads.lv

Līga Vecā

Valdes locekle

+ 371 26416174
liga.veca@valmierasnovads.lv

Sanita Alaine

Projektu vadītāja

+ 371 26421413
sanita.alaine@valmierasnovads.lv

Unda Blaumane

Valmieras koprades darbnīcas DARE vadītāja

+ 371 28355828
unda.blaumane@valmierasnovads.lv

Inna Purmale

Karjeras un izglītības projektu vadītāja

+ 371 29459332
inna.purmale@valmierasnovads.lv

Matīss Krēsliņš

Digitalizācijas virziena vadītājs (EDIC)

+ 371 26699377
matiss.kreslins@valmierasnovads.lv

Dina Linda Mīlberga

Valmieras koprades darbnīcas DARE Komunikācijas vadītāja

+ 371 29344588
dina.milberga@valmierasnovads.lv

Līga Vilcāne

Vidzemes inovāciju programmas studentiem komunikācijas speciāliste

+371 26943434 liga.vilcane@valmierasnovads.lv

Ilze Ulmane

Vidzemes inovāciju programmas studentiem projekta koordinatore

+371 28 309 047 ilze.ulmane@valmierasnovads.lv

Justīne Skrastiņa

Biznesa atbalsta projektu vadītāja

+371 26139970
justine.skrastina@valmierasnovads.lv

Anete Todu

Komunikācijas projektu vadītāja

+371 28016839
anete.todu@valmierasnovads.lv

Baiba Zvejniece

(Ilgstošā prombūtnē) Uzņēmējdarbības projektu vadītāja

+ 371 26805200
baiba.zvejniece@valmierasnovads.lv

Par mums

Biedrība “Valmieras Attīstības aģentūra”  (VAA)  radīta 2016. gada 10. novembrī.

Misija:

Valmieras Attīstības aģentūras prioritāte ir dinamiska uzņēmējdarbības vide. Valmieras un apkārtnes attīstībai piesaistām un ieviešam plašu sadarbības projektu klāstu, iesaistot industriju, izglītību, pašvaldības un sabiedrību.

Darbības virzieni:

Informācija, tīklošanās, pasākumi, atbalsta programmas uzņēmumiem

Valmieras koprades darbnīca “DARE” ir atbalsts uzņēmumiem un biznesa ideju autoriem produktu dizaina un prototipu izstrādei, produktu mārketingam un inovāciju attīstīšanai.

Darbnīcā pieejamas modernas iekārtas, instrumenti, mājīgas telpas un tehniskais atbalsts.
Šobrīd  darbnīcas lietošana ir bez maksas.“DARE” darba laiks:

Otrdienās 16.00 – 20.00
Trešdienās 17.00 – 21.00
Sestdienās 10.00 – 17.00

www.developvalmiera.lv/koprades-darbnica-dare/
dare@valmiera.lv
facebook.com/DARE.VKD
instagram.com/dare_valmiera

mūsu aktivitātes

Mūsu birojs

Valmieras Attīstības aģentūra