Valmieras Koprades darbnīca DARE aizvadījusi aktīvu pirmo ceturksni

Šis gads Valmieras koprades darbnīcā DARE sākās ar pārmaiņām – jauna komanda un radoši plāni. Jau pirmajos mēnešos esam īstenojuši vairākus tiešsaistes pasākumus.
Februārī aizvadījām DARE demo dienu, Vidzemes Inovāciju nedēļas ietvaros. Demo diena guva lielu atsaucību, pēc Kaspara Urbāna prezentācijas par 3D printeriem, šīs iekārtas ir kļuvušas ļoti pieprasītas. Demo dienas laikā ik vienam bija iespēja ieskatīties DARE telpās un uzzināt kādas iekārtas ir pieejamas. Ierakstu no DARE demo dienas iespējams noskatīties DARE Youtube kanālā.

Pēc demo dienas pieprasījums pēc DARE pakalpojumiem ir audzis, strādājam ar klientiem gan klātienē, gan attālināti. Palīdzam izveidot produktu prototipus, sniedzam iespēju iepazīt un izmēģināt iekārtas pašiem.

Vispieprasītākais aizvien ir 3D printeris un lāzergriezējas. Visas iekārtas aizvien ir iespējams izmantot bezmaksas, pašiem jāgādā vien materiāli.

Kamēr klātienē uzņemt apmeklētājus var ierobežotā skaitā un ar iepriekšēju pieteikšanos, tikmēr DARE komanda turpina sniegt noderīgu informāciju elektroniskā formātā. Gatavojam dažādus informatīvus rakstus un radošās meistarklases, kā arī intervijas ar ekspertiem. Martā DAREs vadītāja Kristiāna Līdaka aizvadīja online radošo darbnīcu – Polimērmāla auskaru veidošanā. Šādas darbnīcas arī turpmāk organizēsim, lai cilvēkiem būtu iespēja radoši izpausties arī savās mājās.

Turpinot iepazīstināt ar DARē pieejamajām iekārtām, aicinājām ciemos šūšanas entuziasti un zīmola “Pašas taisīts” autori Paulu Timermani. Paula sīkāk pastāstīja par DARē pieejamajām šujmašīnām un savu pieredzi aizsākot biznesu. DAREs komanda arī turpmāk aicinās ciemos ekspertus, lai iepazīstinātu ar mūsu iekārtām.

Martā tikām uzrunāti no biedrības “Burkānciema apkaime” sniegt palīdzīgu roku lieldienu dekorāciju veidošanā. Sadarbības rezultātā DARē tika izgatavoti dekoratīvi putnubūrīši, ko tālāk izmantoja kā dekorācijas Burkānciema apkaimē. Koprades darbnīca ir iespēja ik vienam nākt un darboties, realizēt savas idejas. Sniegsim atbalstu un konsultēsim.

Lai pieteiktu apmeklējumu Koprades darbnīcā, zvaniet pa tālrunu: 271001099.
Kā arī sekojiet jaunumiem DARE sociālajos tīklos: Facebook: DARE.VDK Instagram: @dare_valmiera.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top