Valmieras dāvana Latvijai Karjeras nedēļā – Karjerasmateriali.lv

Ceturtdien, 29. oktobrī, Valmierā svinīgi tika atklāts karjeras materiālu resurss karjerasmateriali.lv. Tiešsaistes resurss ir vērtīgs dažādu materiālu, metožu, ideju apkopojums, kas būs noderīgs ikvienam, kam aktuāli karjeras jautājumi. Karjerasmateriali.lv ir Valmieras Attīstības aģentūras dāvana Latvijai Karjeras nedēļā.

Par resursu stāsta Valmieras Attīstības aģentūras karjeras un izglītības projektu vadītāja Inna Purmale: “Radot ideju par karjeras materiālu resursu, mūs vadīja divi sapņi. Pirmais sapnis bija par to, ka ikvienam speciālistam, pedagogam, vecākam un galvenokārt skolēnam ir vienuviet pieejama visa nepieciešamā informācija, materiāli, idejas un resursi, lai izdarītu un lai palīdzētu izdarīt atbilstošāko karjeras izvēli. Otrais sapnis bija par to, ka šāds resurss ir dzīvs, atvērts un pastāvīgi augošs, proti, ka ikvienam pedagogam un speciālistam ir iespēja savu metodi, darba lapu vai karjeras pasākuma ideju šajā resursā ievietot, daloties ar kolēģiem visā Latvijā. Šodien esmu gandarīta, ka sapņi piepildās un ka karjeras materiālu resursu kā dāvanu Latvijai atklājam tieši Karjeras nedēļā”.

Karjerasmateriali.lv apkopo ļoti plaša spektra informāciju. Resursā speciālisti, pedagogi, vecāki un jaunieši var atrast materiālus darbam stundās un tematiskajās nodarbībās, materiālus profesiju un darba tirgus iepazīšanai, metodiskos materiālus karjeras attīstībai un testus par karjeras izvēli, personību, interesēm. Noderīgas būs idejas karjeras pasākumiem, informācija par ekskursijām un radošo darbnīcu iespējām, kā arī informācija par iespējām sadarbībai ar uzņēmumiem un darba devējiem. Resursā apkopoti arī likumi, noteikumi un stratēģijas, kas saistītas ar karjeras attīstības atbalstu, kā arī pieejamas saites uz citiem noderīgiem resursiem.

Resurss karjerasmateriali.lv pastāvīgi tiks papildināts, aicinot Latvijas pedagogus dalīties ar saviem materiāliem, resursiem un idejām. Sadarbības partneri, pedagogi un speciālisti, kas saredz iespēju sadarboties karjeras resursa attīstīšanā un papildināšanā, ir aicināti sazināties ar projekta vadītāju Innu Purmali, rakstot e-pastu uz inna.purmale@valmiera.lv.

Aktivitāte tiek ieviesta projektā “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas”, un to līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” ietvaros. Šī informācija atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.

Atskats uz pasākumu apskatām foto galerijā ŠEIT.

Foto autors Bon Blanc Photography

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top