Pievienojies arī Tu! Kopā jautrāk! Tapis jauns video

Jauniešiem, kuri dzīvo vai mācās Valmierā ir lieliska iespēja iesaistīties neformālās izglītības aktivitātēs Jauniešu mājā. Darbojoties projektu aktivitātēs un tematiskajos pasākumos, jaunieši lietderīgi pavada savu brīvo laiku, paplašina redzesloku, veido jaunus kontaktus, apgūst jaunas zināšanas un prasmes – informācijas tehnoloģiju, foto vai gleznošanas apmācībās. Jauniešiem paveras plašas iespējas iesaistīties gan vietēja, gan starptautiska mēroga projektos. Papildprasmju apgūšana jauniešiem ir ļoti svarīga, jo tas uzlabo konkurētspēju un atvieglo darba meklēšanas procesu nākotnē.

Valmieras Attīstības aģentūra nāca ar iniciatīvu un vēlmi informēt un popularizēt jauniešu vidū neformālās izglītības iespējām, tādēļ sadarbībā ar Valmieras Jaunatnes centru “Vinda”, Valmieras Jauniešu mājas jauniešiem, video operatoru un video mākslinieku – Emīlu Spuņģi tapa video par jauniešu neformālo izglītību Valmieras Jauniešu mājā.

“Vēlamies informēt pēc iespējas plašāku jauniešu skaitu par aktivitātēm, kuras norisinās Valmieras Jauniešu mājā. Aicinām jauniešus pievienoties un apmeklēt pasākumus Valmieras Jauniešu mājā. Pievienojies arī Tu! Kopā jautrāk!”

Video tapa projekta Eiropas Reģionālās attīstības fonda iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” līdzfinansētā projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” (Next Generation Micro Cities of Europe UIA03-250) ietvaros.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *