Valmierā domā, lai radītu!

4. oktobrī Valmierā, Mākslinieku ielā 2, kopā sanākot radošās nozares profesionāļiem, norisinājās koprades pasākums – radošā darbnīca, kurā vairāku intensīvu stundu garumā tika prātotas, analizētas un radītas idejas kā attīstīt bijušo Valmieras mākslas skolas ēku.

Koprades pasākumu atklāja un pieredzē dalījās Diana Ciszewska – Biznesa attiecību speciāliste Stratēģiskās un investīciju attīstības departamentā Ļubļinas pašvaldībā. Atbildīga par pilsētas ekonomisko attiecību veicināšanu Polijā un ārpus tās, ārvalstu investīciju piesaisti un atbalstu vietējiem uzņēmējiem progresīvajās nozarēs, t.sk. IT, kultūras un radošo industriju jomās. Cita starpā Diana arī informēja par savu iesaisti Interreg Europe RCIA projektā, kurā no Latvijas puses piedalās AS “Attīstības finanšu institūcija Altum” un kuras ietvaros tiek rasti jauni risinājumi kultūras un radošo nozaru uzņēmumu atbalstam.”

Dienas laikā, izmantojot dizaina domāšanas pamatprincipus, tika radīti plāni un ieceres ēkas turpmākai attīstībai.

Darba grupa noslēgumā atzina, ka kopīgi radītās idejas un veiktās aktivitātes apliecina nepieciešamību attīstīt radošo koprades telpu, kā arī attīstīt dažādu radošu un aktīvu pakalpojumu pieejamību Valmieras iedzīvotājiem.

Tika identificēti arī turpmāk veicamie soļi: uzņēmēju – radošās nozares pārstāvju apzināšana un viņu vēlmju identificēšana  turpmākai koncepta attīstībai.

[ngg_images source=”galleries” display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top