Uzņēmēji aicināti piedalīties inovāciju atbalsta programmas ZĪLE 2022 uzsākšanas informatīvajā seminārā

Valmieras novadā jau piekto gadu ar Valmieras novada pašvaldības atbalstu tiks īstenota inovāciju atbalsta programmu “Zīle”. Atbalsta programmas ietvaros uzņēmumiem būs iespēja saņemt finansējumu, lai ieviestu dažādas inovācijas savas uzņēmējdarbības attīstībā.

Atbalsta programmas “Zīle” mērķis ir veicināt jaunu produktu un inovāciju realizēšanu, stiprināt esošos uzņēmumus un veicināt jaunu tehnoloģisku uzņēmumu veidošanos. Turklāt programma paredz visām iesaistītajām pašvaldībām kļūt par inovāciju un jaunu produktu testgultni jeb testēšanas vidi (angliski test-bed), proti, labvēlīgu vietu, kur uzņēmumiem veidoties, attīstīties un nobriest.

Viena inovāciju projekta minimālais atbalsta apjoms ir 2000 eiro, bet maksimālais atbalsta apjoms ir 10000 eiro. Maksimālā atbalsta intensitāte ir 80%. Projektu ieviešanā uzņēmēji aicināti īstenot sadarbību ar Vidzemes Augstskolu, Valmieras tehnikumu un Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolu. Atbalstam programmā aicināti pieteikties arī uzņēmēji ar sociālā uzņēmuma statusu.

25.februārī, Vidzemes inovāciju nedēļas ietvaros, plkst. 10.00 tiešsaistē norisināsies informatīvais seminārs par atbalsta programmu “Zīle”, kurā ikviens interesents varēs saņemt detalizētu informāciju un atbildes uz interesējošajiem jautājumiem.

Reģistrētajiem dalībniekiem tiešsaistes saite tiks nosūtīta uz norādīto e-pastu. Semināra norisei varēs sekot līdzi arī tiešraidē Valmieras Attīstības aģentūras un Valmieras pilsētas pašvaldības Facebook lapās – @VAA.Valmiera un @valmierasnovads. Reģistrācija semināram: ŠEIT

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *