Projekta “Teaming Up” noslēguma konference 8. aprīlī – pieredze un izaicinājumi veidojot starptautiskas skolēnu biznesa komandas.

Šī gada 8. aprīlī norisināsies Valmieras Attīstības aģentūras īstenotā projekta “Teaming Up” noslēguma konference. Pēc gandrīz divu gadu ilga darba, starptautiskās skolēnu biznesa komandas (no Latvijas, Igaunijas un Somijas) ir sasniegušas savus mērķus – izveidota biznesa ideja, prototips un iegūta nenovērtējama pieredze, sadarbojoties starptautiskā vidē!

Noslēguma konferencē atspoguļosim visu projekta laikā paveikto, dalīsimies ar mūsu pieredzi, izaicinājumiem un risinājumiem. Raisīsim diskusiju par uzņēmējdarbības zināšanu nozīmi jauniešu vidū, par to, kā izveidot veiksmīgas starptautiskas sadarbības un to, kādi ir nākamie soļi šādām starptautiskām skolēnu komandām, lai savu biznesa ideju uzturētu nākotnē.

Aicinām piedalīties gan jauniešus, gan izglītības iestāžu pārstāvjus, gan uzņēmējdarbības atbalsta organizācijas un citas ieinteresētās personas, lai gūtu pozitīvas emocijas un motivāciju īstenot savas idejas, nebaidīties no biznesa pasaules un, mācoties no mūsu pieredzes, uzdrīkstēties īstenot vai piedalīties projektos ar līdzīgu mērķi.

Datums: 2022. gada 8. aprīlis

Laiks: 10:00 – 16:30

Vieta: Lielupe Semarah Hotel (https://g.page/lielupe-by-semarah-hotels?share)

Valoda: Angļu

Konferencei būs iespējams pieslēgties arī attālināti, jo nodrošināsim tiešraidi.

Reģistrācija šeit: ej.uz/TeamingUp22

Plašāka programma pieejama šeit: ej.uz/Programme22

Aicinām piesekot konferences Facebook pasākumam, lai redzētu jaunākās aktualitātes: https://fb.me/e/p4nHsNkG8

Vairāk par projektu šeit.

Uz tikšanos 8. aprīlī!

“Teaming UP” projekta mērķis ir vairot jauniešu potenciālu, atbalstīt starptautisku jaunatnes biznesa komandu veidošanos un vairot jauniešu pārliecību un prasmes uzņēmējdarbībā. Projekts tiek īstenots Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam ietvaros un līdzfinansēts no Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzekļiem.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top