Projekta “Teaming Up” jaunieši tiekas Tallinā

Visa projekta  Teaming Up komanda Tallinā, 04.03.2022

Aizvadot pusotru gadu tiešsaistes nodarbībās, projekta “Teaming Up” jauniešiem beidzot bija iespēja satikties klātienē 4. martā, Tallinā. Audzēkņi no Valmieras tehnikuma, Valgas apriņķa profesionālās izglītības centra un Mercuria Biznesa koledžas pavadīja kopā visu dienu, piepildītu ar aktivitātēm, kas stiprināja viņu starptautiskās biznesa komandas. Jauniešiem tika dota iespēja pilnveidot savas uzstāšanās prasmes, turpināt izstrādāt prototipus, kā arī, izmantojot dažādas izglītojošas tehnikas, vairāk saliedēties ar savas komandas dalībniekiem, lai veiksmīgāk sagatavotos noslēguma pasākumam, 7. aprīlī, kā laikā komandas prezentēs savas biznesa idejas un izstrādātos prototipus. Biznesa idejas ir ļoti dažādas, tomēr visas ir radītas ar jauniešu aizrautību un patiesu pievienoto vērtību.

Atsauksmes no jauniešu puses par tikšanos Tallinā ir prieka piepildītas, apgalvojot, ka pasākums bija patiesi vērtīgs un tikai stiprināja starptautiskās draudzības.

Pasākumu vadīja un jauniešus iedvesmoja Tommy Danaquah, kurš ir mentālās veselības influenceris un motivējošs runātājs no Apvienotās Karalistes. Koučs no Spānijas, un Teaming Up tiešsaistes nodarbību moderators Oskar Woehr, uzrunāja jauniešus attālināti un ar visiem dalībniekiem praktizēja apzinātību, kas var ļaut veiksmīgāk atrast īsto noskaņojumu pirms publiskās uzstāšanās. 

Projekta noslēguma konference norisināsies 8. aprīlī, Latvijā, Jūrmalā. Konferences mērķis ir atspoguļot visu projekta laikā paveikto, dalīties ar pieredzi, izaicinājumiem un risinājumiem. Raisīt diskusiju par uzņēmējdarbības zināšanu nozīmi jauniešu vidū, kā izveidot veiksmīgas starptautiskas sadarbības un to, kādi tad ir nākamie soļi šādām starptautiskām skolēnu komandām, lai savu biznesa ideju uzturētu nākotnē. Konferencē gan izglītības iestāžu pārstāvji, gan jebkura cita ieinteresētā organizācija vai persona gūs pozitīvas emocijas un motivāciju īstenot savas idejas, nebaidīties no biznesa pasaules un, mācoties no mūsu pieredzes, īstenot projektus ar līdzīgu mērķi. Plašāka informācija par konferenci tiks publicēta drīzumā Valmeiras Attīstības Aģentūras mājaslapā un Facebook lapā, kā arī “Teaming Up” sociālajos tīklos.

“Teaming UP” projekta mērķis ir vairot jauniešu potenciālu, atbalstīt starptautisku jaunatnes biznesa komandu veidošanos un vairot jauniešu pārliecību un prasmes uzņēmējdarbībā. Projekts tiek īstenots Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam ietvaros un līdzfinansēts no Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzekļiem.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top