Lieliska iespēja ģimenēm piedalīties radošās darbnīcās

Koprades darbnīca “DARE” aicina ikvienu ģimeni kopā radoši pavadīt laiku un piedalīties darbnīcās projekta “KOPĀ DARĪT – KOPĀ RADĪT” ietvaros. Darbnīcas norisināsies no jūlija līdz oktobrim “DARE” mājīgajās telpās Purva ielā 12, Valmierā.

Ģimenēm būs iespēja piedalīties 8 darbnīcās: audumu maisiņu, gaismas objektu un rotaļlietu veidošanā, stikla pudeļu pārveidošanā par dizaina objektiem, kā arī divās no tām būs ķimerēšanās darbnīcas. Ierobežotas vietas dēļ katrā darbnīcā iespējams piedalīties 1 vecākam kopā ar 1 bērnu.

Projekta ietvaros septembrī tiks organizēts interaktīvs konkurss “Ģimenes rada”, kā arī labiekārtotas koprades darbnīcas “DARE” telpas, izveidojot bērnu stūrīti.

Lai uzzinātu vairāk informācijas par pieteikšanos un gaidāmo darbnīcu norises datumiem, aicinām sekot līdzi koprades darbnīcas “DARE” Facebook lapā https://www.facebook.com/DARE.VKD un Valmieras pilsētas pašvaldības mājas lapā www.valmiera.lv .

Projektu “KOPĀ DARĪT – KOPĀ RADĪT” īsteno Valmieras Attīstības aģentūra sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību. Projekts tiek finansēts Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “Ģimenei draudzīga pašvaldība” ietvaros, ko administrē Sabiedrības integrācijas fonds.

Projekta aktivitāšu mērķis ir stiprināt ģimeniskās vērtības, veicinot kvalitatīvu bērnu un vecāku kopā pavadīto laiku, attīstot radošumu, iepazīstot modernās tehnoloģijas un veicinot ilgtspējīgu dzīvesveidu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *