LIAA Valmieras biznesa inkubatora Gada balvas iegūst trīs uzņēmumi no Valmieras

14.decembrī Valmierā norisinājās LIAA Valmieras biznesa inkubatora Gada balvas pasniegšanas ceremonija, kurā kopumā tika apbalvoti 10 topošie un jaunie uzņēmēji dažādās nominācijās. To starpā ir vairāki uzņēmēji no Valmieras – SIA EZ Studio, SIA Pike Boy Kayak un Laura Vēvere.

SIA EZ Studio ieguva apbalvojumu nominācijā “Eksporta potenciāls”. Nominācijas uzvarētājs ir inkubācijas dalībnieks, kurš mērķtiecīgi izstrādājot savu produktu ir domājis par eksporta tirgiem un negrasās iekarot tikai Latvijas tirgu.

Laura Vēvere ieguva apbalvojumu nominācijā “Gada estētiķis”. Nominācijas uzvarētāja ir pirmsinkubācijas dalībniece, kura ir atgriezusies Latvijā no Londonas un turpina blogeru kustības attīstību un organizē pasākumus, kur katrai detaļai ir nozīme. Sīkumos slēpjas burvība, un Laura noteikti ir šo “mazo prieciņu” speciāliste.

SIA Pike Boy Kayak ieguva apbalvojumu nominācijā “Gada prototips”. Uzņēmuma prototipēšanas process ir bijis vismērķtiecīgkākais 2018.gadā LIAA Valmieras biznesa inkubatorā. Šobrīd tiek strādāts jau pie pirmā rūpnieciskā prototipa ar inovāciju atbalsta programmas “Zīle” finansējumu.

Kopumā 2018.gadā LIAA Valmieras biznesa inkubatorā pirmsinkubācijas programmā ir darbojušies 40 cilvēki ar biznesa idejām un deviņi no tiem ir sapratuši, ka ideju ir vērts realizēt, dibinot uzņēmumus un uzsākot saimniecisko darbību.

Savukārt, inkubācijas programmā patlaban aktīvi darbojas 31 uzņēmums no Cēsīm, Valmieras, Raunas, Smiltenes, Valkas, Alūksnes, Pārgaujas, Priekuļiem, Mazsalacas, Beverīnas, Kocēnu, Pārgaujas un Alojas novadiem.

Valmieras biznesa inkubatora pakalpojumi pieejami uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem 21 pašvaldībā, tostarp Valmierā, kā arī Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu, Valkas, Apes, Alūksnes, Burtnieku, Strenču, Smiltenes, Gulbenes, Jaunpiebalgas, Raunas, Beverīnas, Priekuļu, Kocēnu, Pārgaujas, Līgatnes, Cēsu, Vecpiebalgas un Amatas novados.

LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti ERAF projekta “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators” ietvaros.

LIAA Valmieras biznesa inkubatora aktivitātēm var sekot līdzi Facebook lapā:https://www.facebook.com/LIAAValmiera

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”25″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top