Deep Science Hackathon 2019. gada 15.-17. februāris

Deep Science Hackathon ir jaunu ideju radīšanas un attīstīšanas darbnīca, kurš notiks 2019. gada 15. – 17. februārī Rīgā. To organizē Cietvielu fizikas institūts (CFI) sadarbībā KTH Innovation un RI.SE. no Zviedrijas.

Šis būs otrais tāda veida hakatons Latvijā, kurā identificēsim spēcīgākās uz materiāliem balstītas augsto tehnoloģiju idejas un komandas ar inovācijas potenciālu. Trīs dienu laikā dalībnieki veidos starpdisciplināras komandas ar iepriekš iesniegtām idejām, attīstīs tās kopā ar mentoriem un pasākuma noslēgumā prezentēs komercializācijas plānu žūrijai, zinātniekiem, investoriem un interesentiem. Pasākuma laikā dalībniekiem tiks nodrošināts mentoru atbalsts, kopstrādes vide un informācija komercializācijas soļu veikšanai.

Tiek gaidīti gan dalībnieki ar ideju, gan arī tie, kam jau ir gatavs pirmais prototips. Gaidīsim arī, ja esi jau no esoša jaunuzņēmuma un Tev ir jau gatavs produkts, bet tam nepieciešama pilnveide ar augstāku tehnoloģiju palīdzību. Bet tiem, kam vēl nav ideju, būs iespēja pievienoties kādai no komandām ar savu kompetenci (fizikā, materiālzinātnē, ķīmijā, biznesa attīstībā, dizainā, inženierijā, programmēšanā, mārketingā u.c.).

Īpaši gaidīsim idejas no sekojošiem virzieniem:

  • Viedie materiāli
  • Sensori
  • Pārklājumi
  • Fotonika
  • Mikro/nano elektronika
  • Enerģētika

Labākās idejas iegūs balvas, tai skaitā iespēju turpināt idejas realizāciju LU CFI atbalsta programmā (mentori, prototipa izveide, turpmāka finansējuma piesaiste), kā arī citas vērtīgas balvas no atbalstītājiem.
Pasākums notiks CFI telpās Ķengaraga ielā 8, Rīgā. Dalība ir bez maksas.

REĢISTRĒTIES

Vairāk info:
Anta Gailiša
Cietvielu fizikas institūts
e-mail: anta.gailisa@cfi.lu.lv
mob: 29213521

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *