Biznesa forums “Māksla būt uzņēmējam 2020” aicina pievienoties tiešsaistē

Biznesa forums “Māksla būt uzņēmējam” norisināsies 30 oktobrī no plkst. 10.15 līdz plkst. 15.30. Šogad “Māksla būt uzņēmējam” tiek organizēts tiešsaistē, Lai nodrošinātu iespēju lielākam interesentu lokam dzirdēt iedvesmas pilnus uzņēmēju stāstus par savu pieredzi biznesa uzsākšanā un īstenošanā. Tiešsaistes foruma klausītāji iepriekš aicināti reģistrēties http://ej.uz/MBU_N .

Šī gada foruma tēma ir “Sākums” jeb “Pirmais”. Ar savu pieredzi par jauniem sākumiem, pirmajām reizēm un izaicinājumiem biznesā dalīsies gan pieredzējuši, gan jauni uzņēmēji. Starp runātājiem būs zīmola literatūriste un “TUTAS Lietas” autore Marta Selecka, “Carnival Youth” menedžere un “Every Little Thing” valdes locekle Guna Zučika, mežu apsaimniekošanas uzņēmuma “Dižozols” valdes loceklis Ingus Salmiņš, kā arī daudzi citi iedvesmojoši un aizrautīgi uzņēmēji.

Šogad forumā īpašu uzmanību veltīsim Vidzemes un Latvijas uzņēmēju pieredzes stāstiem par jauniem sākumiem un iespēju izmantošanu. Sākt kaut ko jaunu vienmēr ir izaicinājums. Jauns sākums un pirmās reizes biznesā saistās ar nezināmo, risku, šaubām un bailēm, taču arī ar uzdrīkstēšanos, sava komforta robežu pārkāpšanu un drosmi. Uzzināt, kā būs, var tikai darot. Uzņēmēju pieredzes stāsti forumā atklās veiksmes un neveiksmes, izdošanās un kļūdas, lidojumus un kritumus, no kuriem varam mācīties visi. Vai uzdrīkstēšanās un risks attaisnojas? Kā atrast savu ceļu un rokrakstu? Kur rast spēku iet pret straumi un vai to vajag? Cik lielus sapņus uzdrīkstēties sapņot un kā tos īstenot?

Forums “Māksla būt uzņēmējam” ir impulss ikvienam uzņēmējam attīstīt esošu biznesu vai uzsākt jaunu. Ar iedvesmas stāstiem dalīsies uzņēmēji no dažādām nozarēm, taču īpašu uzmanību veltīsim radošajām industrijām. Forumu atklās iedvesmojoša runa par katra cilvēka iespējām gūt panākumus; savā pieredzē dalīsies valmieriete, Eiropas Parlamenta Kultūras un izglītības komitejas viceprezidente Dace Melbārde. Par to, kā uzsākt uzņēmējdarbību, stāstīs “TUTAS lietas” autore, literatūriste, žurnāliste  un producente Marta Selecka. Tehnoloģisko risinājumu un produktu ražotājs Kaspars Urbāns (SIA “EchoTech”) dalīsies pieredzē par nezināmajiem, kad uzņēmējdarbība tikko sākta. Savukārt Valmieras Attīstības aģentūras valdes priekšsēdētāja Ilze Eglāja dalīsies savā stāstā par pirmo stresu, kad izveidots un attīstīts savs uzņēmums.

Foruma otro daļu iesāks uzņēmuma SIA “Winmill” līdzdibinātājs un  vadītājs Mārtiņš Marenis, kurš pastāstīs par pirmo riska kapitālu uzņēmuma attīstībai. Par produkta virzīšanu tirgū dzirdēsim SIA “PLŪKT” premium ziemeļu tēju zīmola vadītāju Māru Lieplapu. Par uzdrošināšanos ieviest biznesā inovācijas stāstīs SIA “Sniega Tehnika” vadītājs Vilnis Laizāns. “Carnival Youth” menedžere un “Every Little Thing” valdes locekle Guna Zučika  dalīsies pieredzē par to, kā “noturēties virs ūdens” un Latvijā veiksmīgi strādāt mūzikas industrijā. Forumu noslēgs pieredzējis uzņēmējs, SIA “Dižozols” valdes loceklis, Ingus Salmiņš, kurš dalīsies stāstā par pirmo klientu un klientu attiecībām.

Forums tiks translēts foruma mājaslapā www.makslabutuznemejam.lv, 30. oktobrī no plkst. 10.15 līdz plkst. 15.30. Aicinām iepriekš savu dalību tiešsaistei reģistrēt foruma mājaslapā, kur pieejama arī detalizēta  pasākuma programma un plašāka informācija par foruma runātājiem.

Forumu organizē “Europe Direct” informācijas centrs Valmierā, Valmieras Attīstības aģentūra un Valmieras pilsētas pašvaldība.

 

Vairāk informācijas: Māra Rudīte, Uzņēmējdarbības projektu vadītāja, Valmieras Attīstības aģentūra Tālr.: +371 26454562 E-pasts: mara.rudite@valmiera.lv

1 thoughts on “Biznesa forums “Māksla būt uzņēmējam 2020” aicina pievienoties tiešsaistē”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top