Norisinās radošās darbnīcas jauniešiem vecumā no 15 līdz 25 gadiem

Valmieras Attīstības aģentūra sadarbībā ar Valmieras koprades darbnīcu DARE īsteno projektu “Radi prieku”. Projekta ietvaros 16. un 17. novembrī norisinājās “Auduma apdrukas” meistardarbnīcas, kurās piedalījās 18 jaunieši, vecumā no 15 līdz 25 gadiem. Nodarbība norisinājās attālināti, ZOOM platformā, taču tas netraucēja uzturēt pozitīvu noskaņu un kopā darbošanās prieku. Meistardarbnīcas dalībnieki apguva jaunas zināšanas, prasmes un izgatavoja katrs savu auduma somu pēc individuāla dizaina. Tā bija jauna pieredze gan dalībniekiem, gan organizētājiem, taču vērtīga un ar lielisku rezultātu!

Paldies tiem, kuri piedalījās un tiekamies ar nākamajiem dalībniekiem 27.novembrī uz klātienes meistardarbnīcu Valmieras koprades darbnīcā DARE, kuras laikā taps personificētie bloknoti un vides uzlīmes. Vecuma grupā 19-25 gadi ir vēl dažas brīvas vietas. Pieteikšanās spiežot šeit.

Padies par atbalstu Jaunatnes starptautisko programmu aģentūrai, Vidzemes Augstskolai, Valmieras novadam, PIKC Valmieras tehnikums, Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolai, Valmieras Jauniešu mājai, Valmieras Valsts ģimnāzijai, Valmieras 5. vidusskolai, Valmieras 2. vidusskolai, Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijai, Valmieras Viestura vidusskolai.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top