Valmierieši aicināti piedalīties Vidzemes inovāciju nedēļas pasākumos

Šogad no 22. līdz 26. februārim Vidzemē norisināsies “Vidzemes Inovāciju nedēļa 2021”. Šoreiz nedaudz atšķirīgā formātā Vidzemes plānošanas reģions aicinās inovāciju piekritējus visas nedēļas garumā pulcēties tiešsaistes pasākumos, lai rosinātu esošos un topošos uzņēmējus, darbiniekus, vadītājus un ikvienu valmierieti saskatīt inovāciju potenciālu savā ikdienā. Arī Valmieras Attīstības aģentūra piedāvās interesentiem vairākus pasākumus.

Seminārs “10 inovāciju tipi uzņēmējiem” | 24. februāris

Mēs dzīvojam mainīgā un dinamiskā pasaulē, kad jauninājumu ieviešana bieži ir priekšnoteikums, lai uzņēmums ilgtermiņā darbotos veiksmīgi. Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Valmieras Attīstības aģentūru 24. februārī plkst. 15.00 piedāvās informatīvu tiešsaistes semināru uzņēmējiem. Seminārā ikviens interesents varēs uzzināt vairāk par 10 inovāciju tipiem un taktikām sava biznesa pilnveidošanai. Seminārā būs dzirdami arī vairāki pieredzes stāsti no dažādu nozaru uzņēmējiem, kas inovācijas ieviesuši ar programmas “ZĪLE” atbalstu. Pasākums paredzēts gan esošajiem, gan topošiem uzņēmējiem, kā arī ikvienam, kam saistošas inovācijas.

Reģistrācija ŠEIT

DARE demo diena | 25. februāris

Koprades darbnīca DARE piedāvas iespēju interesentiem attālināti ieskatīties DARES telpās! 25. februārī plkst. 10.00 notiks interaktīva tiešsaistes tūre, lai iepazīstinātu skatītājus ar Valmieras Koprades darbnīcas DARE ikdienas darba procesu, telpām un iekārtām, kā arī darbības virzieniem un pakalpojumiem. Tāpat DARE demo dienas dalībniekiem būs iespēja satikt īpašos viesus – ekspertu, kurš pastāstīs par 3D drukas iespējām un tehnoloģijām, un uzņēmuma SIA Intelitech pārstāvi, kurš sniegs ieskatu, kā uzlabot ražošanas efektivitāti ar sensoru palīdzību. Valmieras koprades darbnīca DARE ir vieta, kur ikviens aicināts radīt jaunus, inovatīvus produktus, realizēt savus radošos projektus vai eksperimentēt ar prototipiem. Tā ir iespēja izmēģināt, rast risinājumus, pielietot jaunas tehnoloģijas un sastapt līdzīgi domājošos.

Reģistrācija ŠEIT

Vebinārs “Inovācijas izglītībā – efektīvas e-nodarbības formula” | 26. februāris

Pēdējā gada laikā daudzu pedagogu ikdienā strauji ir ienākušas izglītības tehnoloģijas un inovācijas. Kā orientēties izglītības tehnoloģiju pasaulē un atrast sev piemērotāko risinājumu? Kā tiešsaistes mācību procesā justies pārliecinoši, sasniegt rezultātu un nodrošināt pozitīvas emocijas sev un skolēniem? 26. februārī plkst.13.00 vebinārs palīdzēs definēt efektīvas e-nodarbības formulu. Vebinārā profesionāļi un pieredzējuši pedagogi dalīsies pieredzē par dažādām pieejām, metodēm, izglītības tehnoloģijām, tiešsaistes tikšanās etiķeti un profesionāliem pedagoga ikdienas darba knifiem. Vebinārā aicināti piedalīties pedagogi un interesenti, kuri ikdienā strādā attālināti un kurus skāruši tiešsaistes nodarbību vai pasākumu organizatoriskie un tehnoloģiskie izaicinājumi.

Reģistrācija ŠEIT

Vēlos piedalīties! Kur meklēt informāciju?

Informācijai par pasākumiem un to norisi sekojiet līdzi Vidzemes Inovāciju nedēļas mājaslapā http://innovation.vidzeme.lv/, Valmieras Attīstības aģentūras mājaslapā https://developvalmiera.lv/ vai Valmieras Attīstības aģentūras Facebook lapā: https://www.facebook.com/VAA.Valmiera.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *