Valmieras Attīstības aģentūra aicina uzņēmējus piedalīties kampaņā “Atbalsti vietējos! Atbalsti Valmieru!”

Otrdien, 24. martā, Valmieras Attīstības aģentūra uzsākusi sociālo kampaņu “Atbalsti vietējos! Atbalsti Valmieru!”. Kampaņā visi Valmieras un apkārtnes uzņēmēji uzrunāti nelielā video stāstījumā dalīties ar savu pieredzi, kā jaunie krīzes apstākļi ietekmējuši uzņēmuma ikdienu un kā darbi tiek organizēti pašreiz. Video stāstus visi aicināti publicēt sociālajā vietnē “Facebook”, publikācijā aicinot arī citus uzņēmējus dalīties savā pieredzē.

“Šis ir lielu pārmaiņu laiks. Tas, visticamāk, tiks ierakstīts vēstures grāmatās, taču nekas jau neapstājas. Arī Valmieras Attīstības aģentūra turpina savu darbu attālināti un vēl joprojām piedāvā savas konsultācijas uzņēmējiem. Mēs pielāgojamies un zinām, ka pielāgojas arī Valmieras un apkārtnes uzņēmēji. Jau tagad dzirdēti un redzēti dažādi radoši risinājumi, kā uzņēmumi šo krīzes situāciju izmanto, lai mainītu sava pakalpojuma vai pat visas uzņēmējdarbības formu. Ar šiem stāstiem jādalās. Tie iedvesmo un palīdz arī mums – iedzīvotājiem – saprast, kā varam palīdzēt,” par kampaņas izveides ideju stāsta Valmieras Attīstības aģentūras uzņēmējdarbības projektu vadītāja Māra Rudīte.

Kampaņā “Atbalsti vietējos! Atbalsti Valmieru” aicināts piedalīties ikviens Valmieras un apkārtnes uzņēmējs, lai pastāstītu, kā pašreizējās ārkārtējās situācijas laikā uzņēmums organizē savu ikdienas darbu un kas ir mainījies. Video saturu ieteicams veidot līdz vienai minūtei, publicējot to uzņēmuma vai privātajā sociālā tīkla Facebook lapā ar mirkļbirkām #atbalstivietējos #atbalstiValmieru. Pēc sava video publicēšanas uzņēmums izaicinājumā aicina piedalīties citus uzņēmējus.

Vairāk ar kampaņu un Valmieras Attīstības aģentūras video aicinājumu var iepazīties aģentūras Facebook lapā @VAA.Valmiera. Atbalstām vietējos! Atbalstām Valmieru! Atbalstām viens otru! Dalāmies pieredzē!

Informāciju sagatavoja:

Māra Rudīte
Uzņēmējdarbības projektu vadītāja
Valmieras Attīstības aģentūra
mob.: 26454562
E-pasts: mara.rudite@valmiera.lv

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top