Uzņēmēju vizīte RTU

Otrdien, 26.februārī , Vidzemes Inovāciju nedēļas ietvaros, Valmieras Attīstības aģentūra uzņēmumiem organizē braucienu uz Rīgu ar mērķi detalizētāk uzzināt par RTU piedāvātajiem pētniecības un laboratoriju pakalpojumiem, klātienē apskatīt pieejamās iekārtas, izzināt RTU kompetences un  identificēt iespējamos sadarbības veidus savu produktu / pakalpojumu   attīstībai vai pilnveidei. Dalība – bez maksas.

Piedāvājam apmeklēt vairākus RTU institūtus un laboratorijas, radošo prototipēšanas darbnīcu Dizaina fabrika, kā arī uzzināt par pieejamo finansiālo atbalstu sadarbībai ar RTU. Pasākuma plānotais ilgums ir apm. 3 h, Ķīpsalā apmeklējot tās laboratorijas, ko uzņēmumi būs izvēlējušies kā aktuālākās.

Tāpēc lūdzam norādīt savas prioritātes  līdz 1.februārim  ŠEIT

Tā būs lieliska iespēja klātienē iepazīt  Rīgas Tehniskās universitātes  (RTU) progresīvāko, uz sadarbību ar industriju vērsto  pētniecības institūtu un laboratoriju piedāvājumu !

Pasākuma laikā būs iespēja individuāli aprunāties ar Jūs interesējošo institūtu un/vai laboratoriju pārstāvjiem, lai vienotos par turpmākās sadarbības iespējām atbilstoši Jūsu uzņēmuma vajadzībām.
 
Provizoriskā programma (var tikt mainīta un precizēta, ņemot vērā uzņēmumu norādītās prioritātes):
  • 07:30 izbraukšana no Valmieras
  • 10:00 RTU Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centrs, veiksmīgi sadarbības piemēri & Inovāciju vaučeru programma
  • 10:30 Vizīte uz 2-3 institūtiem, 5-6 laboratorijām
  • 13:00 RTU Dizaina fabrika
  • 13:30 Laiks pusdienām (individuāli, Ķīpsalā) un atpakaļceļš uz Valmieru.

PDF VERSIJA

Vizītes pieteikšana un jautājumi:

Sanda Serafinoviča:

Tālr.nr.: 29666789

sanda.serafinovica@valmiera.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *