Turpinās pieteikšanās DARE rīkotajai dienas nometnei jauniešiem!

Valmieras koprades darbnīca DARE dienas nometnē “DARE – Dari! Audz! Radi! Esi!” vēlas piedāvāt Valmieras novada jauniešiem saturīgi un lietderīgi pavadīt brīvo laiku radošā, draudzīgā un iedvesmojošā vidē, veidot izpratni par uzņēmējdarbību un attīstīt uzņēmējspējas. Jaunieši apgūs jaunas prasmes un zināšanas, apzināsies savus talantus un realizēs sevi radoši. Tiks dota iespēja iepazīt darbnīcā DARE pieejamās jaunās tehnoloģijas, ģenerēt idejas un agūt produktu izstrādes pamatprincipus.

Būs iespēja eksperimentēt grupu darbos un radošajās darbnīcās, kā arī  mācīties sadarboties. Būs arī saliedēšanās spēles un aktivitātes gan telpās, gan ārā. Paredzēta tikšanās un pieredzes gūšana no Valmieras novada mājražotājiem un uzņēmējiem. Jaunieši varēs apmeklēt Valmieras Biznesa inkubatoru un Valmieras tehnikumu. Aicinām pieteikties, būs interesanti!

Nometnes dalības maksa ir 125,00 EUR;

Norises laiks no 14. līdz 18. augustam;

Pieteikšanās nometnei  līdz 7. augustam šeit: https://ej.uz/DAREnometne1

Nometnes programma: https://publuu.com/flip-book/169281/422152

Norises vieta: Valmieras koprades darbnīca DARE, Purva iela 12, Valmiera (Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas ēkā).

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties: 29459332 (Inna Purmale); 29367607 (DARE tālrunis), vai rakstot e-pastu uz dare@vamierasnovads.lv.

Darbnīca DARE ar nepacietību gaida nometnes sākumu, lai varētu piedāvāt jauniešiem attīstīt jaunas prasmes un zināšanas, iedvesmot jauniešus un iedrošināt apzināties savus talantus un realizēt sevi radoši! Nometni atbalsta Valmieras novada pašvaldība.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top