SHARE IT – ikgadējā IT nozares profesionāļu tikšanās

Septembra izskaņā gleznainajās Cēsīs norisinājās Vidzemes mēroga konference SHARE IT, kas paredzēta ikvienam, kurš ikdienā strādā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām. Ar saukli “apvienojot zināšanas, pieredzi un risinājumus” konference pulcēja plašu skaitu gan IT nozares speciālistus, gan uzņēmējus un citus interesentus, kam dažādi IT risinājumi un digitalizācijas jautājumi ir aktuāli. Ar lekcijām uzstājās 8 informāciju tehnoloģiju nozares speciālisti un digitalizācijas praktiķi, kas pasākuma otrā daļā arīdzan dalījās ar praktiskām prasmēm trīs meistarklasēs.

Šogad fokuss tika vērsts uz divām aktuālām tēmām: kiberdrošība un digitālā transformācija. Konferences programma bija tik plaša, ka sev noderīgu un aktuālu informāciju ieguva gan IT nozarē strādājošie un studējošie, gan tie, kam IT risinājumi nepieciešami sava uzņēmuma attīstībai un izaugsmei.  Tika nodrošinātas divas sesiju plūsmas: pieredzes telpā informācija bija vairāk paredzēta IT jomas profesionāļiem, bet zināšanu telpā izskanējušie vēstījumi aktuālāki uzņēmējiem, kā arī jebkuram cilvēkam, kam ikdienā ir jebkāda saskarsme ar informāciju un komunikāciju tehnoloģijām.

Dinamiska dalīšanās pieredzē par jaunākajām tendencēm IT nozarē, zinātkāru jauniešu jautājumi un speciālistu izvērstas diskusijas – tā tika aizvadīta šī gada SHARE IT konference.

Plašāka informācija un pasākuma video pieejami mājas lapā: https://shareit.lv/

Pasākumu organizē Vidzemes Augstskola, Cēsu digitālais centrs, Skola6, Wunder un Valmieras Attīstības aģentūra.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top