Pirmā Vidzeme TechGirls tikšanās Valmierā “Mans ceļš IT”

26. septembrī Valmierā, restorānā Vecpuisis, notiks pirmā Vidzeme TechGirls tikšanās. Vidzeme TechGirls ir pirmā sieviešu apvienība Vidzemē, kuras mērķis ir aktualizēt, izglītot un iedvesmot sievietes darboties tehnoloģiju jomās. Mums patīk tehnoloģijas, un ar aizrautību vēlamies dalīties un parādīt, kādu ieguldījumu sievietes var dot šajās nozarēs.

Vidzeme TechGirls ir

• Kopienas veidošana – vieta sievietēm, kur satikties, veidot kontaktus, stiprināt prasmes un kompetences tehnoloģiju industrijā;
• Iespēja mācīties, nākotnē veidojot koprades apmācības, apgūstot jaunākās un aktuālākās digitālās prasmes;
• Brīvprātīgo tīkls, iedrošinot meitenes un sievietes saistīt savu profesionālo nākotni ar tehnoloģijām.

Līdz šim TechGirls kustība aktīvi un produktīvi darbojusies Rīgā (skat.http://rigatechgirls.org), ir laiks apvienoties arī vidzemniecēm!

Pirmajā tikšanās reizē Anna un Alise no māsorganizacijas Riga TechGirls pastāstīs par organizācijas mērķiem, izaicinājumiem un līdz šim paveikto, kā arī dalīsies ar iedvesmojošiem personīgajiem stāstiem par ceļojumu IT pasaulē.
Anna ir viena no Latvijas start-up komūnas līderēm, kustības «Riga TechGirls» valdes locekle, šobrīd izstrādā zīmola «Be–with» apģērbu pieskārieniem.
Alise ir Latvijas datu vizualizācijas startupa Infogram līdzdibinātāja un produkta dizainere, aizraujas ar digitālu produktu dizainu, startup un tehnoloģiju nozari.
Savukārt Agnese, Drupal programmētāja no SIA Wunder Latvia, atklās savu maģisko formulu, kā apvienot karjeru IT nozarē ar citām dzīves lomām un atbildībām.

Programmā:
• Riga TechGirls mērķi un sasniegumi
• Iedvesmas stāsti
• Vidzeme TechGirls svinīgā atklāšana, kūka, tēja & kafija
• Tīklošanās

Pasākums ir bezmaksas.

P.S. Puiši arī ir laipni gaidīti! 😉

Seko līdz aktualitātēm: https://www.facebook.com/events/1106553196168097/

Pasākumu rīko:
Valmieras Attīstības aģentūra, Wunder Latvia, Infogram, Prezi, Restorāns Vecpuisis

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top