Novembrī plānotā Vidzemes IT konference pārcelta

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī un domājot par Covid-19 izplatīšanās riska samazināšanu, 6. novembrī plānotā Vidzemes IT konference “Share IT” nenotiks. Cerot uz situācijas uzlabošanos, konference netiek atcelta, bet gan pārcelta uz nenoteiktu laiku.

Rūpēs par cilvēku drošību un veselību, konferences “Share IT” organizatoru komanda ir lēmusi pasākumu 6. novembrī neīstenot. Lai arī šī ir Vidzemes mēroga konference, tā ik gadu pulcē IT profesionāļus un ekspertus no teju visiem Latvijas reģioniem. Turklāt būtiska pasākuma daļa ir sociālo saišu stiprināšana un jaunu kontaktu veidošana, kas tiešsaistes formātā būtu ievērojami apgrūtināta, bet pie spēkā esošajiem pulcēšanās ierobežojumiem varētu radīt nevajadzīgu inficēšanās risku.

Pasākuma rīkotāji joprojām ir apņēmības pilni neapstāties un atrast veidu, kā konferenci īstenot droši, atbildīgi un interaktīvi. Par konkrētu konferences norises laiku runāt vēl ir pāragri, tādēļ interesenti ir aicināti sekot līdzi aktuālajai informācijai oficiālajā mājaslapā www.shareit.lv, kā arī Facebook lapā https://www.facebook.com/ShareITlv.

Share IT ir ikgadēja konference, kas ik gadu pulcē IT profesionāļus un ekspertus Vidzemē, dodot iespēju satikties, vairot ideju, zināšanu un pieredzes apmaiņu vietējā IT kopienā un rosināt diskusiju par nozares tendencēm.

Share IT rīko Wunder un Valmieras Attīstības aģentūra. Konferences īstenošanu atbalsta: Valmieras pilsētas pašvaldība, Valmieras tehnikums, Vidzemes Augstskola, Cēsu Digitālais centrs, Koprades māja “Skola 6”, kā arī uzņēmumi EchoTech, Kebbe IT, SunGIS un TestDevLab.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *