Notiks seminārs komersantiem par atbalsta pasākumiem energoefektivitātes paaugstināšanai

Nākamajā trešdienā, 16. februārī, Valmieras novada uzņēmējiem būs lieliska iespēja piedalīties seminārā un diskusijā ar Ekonomikas ministrijas Enerģētikas finanšu instrumentu nodaļas vadītāju Gati Silovu. Seminārā komersanti tiks iepazīstināti ar Ekonomikas ministrijas atbalsta pasākumiem energoefektivitātei, koncentrējoties uz komersantu energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumiem.

Ekonomikas ministrijas pārstāvis sniegs informāciju par energoefektivitātes sasniedzamajiem mērķiem un plānotā finansējuma instrumentiem Atveseļošanās un noturības mehānisma ietvaros, kā arī daudzgadu budžeta jeb Darbības programmas 2021-2027 ietvarā. Īpaša uzmanība tiks pievērsta atbalsta pasākumiem, kas skar enerģijas patēriņa samazināšanos, pāreju uz atjaunojamiem energoresursiem, kā arī jaunu energoefektīvu tehnoloģiju izstrādi un bezizmešu transportlīdzekļu izmantošanu komercdarbībā.

Seminārs notiks tiešsaistē no plkst. 16.00 – 18.00. Semināra otrajā pusē būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus. Komersantus aicinām reģistrēties semināram te: https://ej.uz/energoefektivitate_seminars

! Papildus informējam uzņēmējus, ka saskaņošanā nodots noteikumu projekts “Eiropas Savienības Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna 1.2. reformu un investīciju virziena “Energoefektivitātes uzlabošana” 1.2.1.2.i. investīcijas “Energoefektivitātes paaugstināšana uzņēmējdarbībā (ietverot pāreju uz atjaunojamo energoresursu tehnoloģiju izmantošanu siltumapgādē un pētniecības un attīstības aktivitātes (t.sk. bioekonomikā))” 1.2.1.2.1.i. apakšinvestīcijas “Energoefektivitātes paaugstināšana uzņēmējdarbībā (ietverot pāreju uz atjaunojamo energoresursu tehnoloģiju izmantošanu siltumapgādē)” īstenošanas noteikumi.

“Energoefektivitātes paaugstināšana uzņēmējdarbībā (ietverot pāreju uz atjaunojamo energoresursu tehnoloģiju izmantošanu siltumapgādē)” noteikumu projektu, lūdzu, skatiet to te: https://tapportals.mk.gov.lv/legal_acts/dc9a1466-ab83-4046-9190-4b4d181b60e9. Aicinām pirms semināra iepazīties ar šiem nosacījumiem un sagatavot komentārus, priekšlikumus un iebildumus, ja par šiem noteikumiem tādi radīsies.

Semināru organizē Valmieras novada pašvaldība, Valmieras Attīstības aģentūra un Latvijas Republikas Ekonomikas ministrija.

 

Vairāk informācijas:
Ilze Eglāja
Ilze.eglaja@valmierasnovads.lv
Tālr.: 26180733

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top