Norisināsies radošās darbnīcas “Dari un radi draudzību” ukraiņu un latviešu ģimenēm ar bērniem

Afiša"Dari un radi draudzību"

Valmieras koprades darbnīca DARE sadarbībā ar Valmieras Attīstības aģentūru organizē radošās darbnīcas ukraiņu un latviešu ģimenēm ar bērniem 27. augustā, 17. un 24. septembrī plkst. 11.00-13.00, Purva ielā 12, Valmierā. Radošajās darbnīcās ģimenes varēs kopā radoši darboties, iepazīties un sadraudzēties, sekmējot sabiedrības saliedētību, stiprinot Ukrainas ģimeņu piederību Latvijas sabiedrībai, veicinot latviešu valodas un kultūras apguvi.

Darbnīcas DARE vadītāja Unda Blaumane uzsver: “Paldies Sabiedrības integrācijas fondam par iespēju caur radošām darbnīcām iedvesmot un atbalstīt ukraiņu ģimenes, kas šajā sarežģītajā laikā par savām mājām ir izvēlējušās Latviju. Iepazīstot viens otra kultūru, varēsim kopā radoši pavadīt laiku un dāvāt prieku.

Pirmajā darbnīcā, iemācīsimies sublimācijas drukas tehniku. Darbnīcas laikā katram dalībniekam būs iespēja apdrukāt krūzīti ar savu oriģinālo dizainu, gan iepazīties vienam ar otru caur dažādām sadraudzības aktivitātēm. 17. septembrī norisināsies auduma apdrukas darbnīca, kur apgūsim ploteri – griezēju un termopresi, un 24. septembrī norisināsies 3D drukas darbnīca.

Darbnīcai iespējams pieteikt 1 līdz 2 bērnus ar vienu pavadošo personu. Darba valodas būs latviešu, angļu un krievu. Lai piedalītos darbnīcā, nav nepieciešamas priekšzināšanas, jo tās notiks profesionāļa pavadībā. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc reģistrācija ir obligāta, anketu aizpildot šeit: ej.uz/radidari.

Radošās darbnīcas un relīze ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par radošo darbnīcu un relīzes saturu atbild Valmieras Attīstības aģentūra.

logo ansamblis

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top