Norisinājās Erasmus+ stratēģiskās partnerības projekta “Diversity & Inclusion: Building Strengths Together” atklāšanas pasākums

Ar prieku varam paziņot, ka 7. jūnijā norisinājās Erasmus+ stratēģiskās partnerības projekta “Diversity & Inclusion: Building Strengths Together” atklāšanas pasākums, ko organizēja Valmieras Attīstības aģentūra.

Šīs tikšanās laikā mēs attīstījām sadarbību ar nevalstiskajām organizācijām no Ungārijas, Lietuvas un Latvijas, pārrunājām projekta mērķus un pasākumus, kā arī izveidojām turpmāko darbu plānu.

DIVE-IN mērķis ir attīstīt jaunatnes darbinieku zināšanas un prasmes, un iegūt jaunas neformālās izglītības metodes, lai veicinātu jauniešu aktīvu iesaisti sabiedrībā. Projekta ietvaros tiks radīts arī informatīvs buklets par dažādu neformālās izglītības aktivitāšu izmantošanu darbā ar jaunatni.

Projekts Diversity & Inclusion: Building Strengths Together tika finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *