Jaunieši dodas “Naktsputnu skrējienā”

9.maija vakarā Valmieras ielās varēja redzēt skrienošu jauniešu bariņus. Tie bija pirmā Naktsputnu skrējiena dalībnieki, kas iepazina visdažādākās profesijas, kuru darba stundas ir ārpus visiem ierastā darba laika. Orientēšanās spēlei atvēlētajā laikā komandām bija jāapmeklē kontrolpunkti, kuros viņiem bija jāveic kādai konkrētai profesijai raksturīgi uzdevumi un jāatbild uz jautājumiem par to.

Jaunieši iepazina žurnālista, televīzijas operatora, aktiera, ārsta, ēdienu piegādātāja, pasākumu vadītāja un organizatora, ugunsdzēsēja, karavīra, policista, kā arī pārtikas nozarē strādājošo profesijas. Pavisam kopā jauniešu komandas noskrēja 161 km, katrai komanda veicot no 7 līdz pat 16 km. Sasniedzot finiša punktu komandu dalībnieki varēja atgūt spēkus, cienājoties ar SIA “Liepkalni” sarūpēto Spēka maizi un veldzējot slāpes ar SIA “Valmiermuižas alus” atspirdzinošo dzērienu .

Paldies visiem uzņēmumiem un organizācijām, kas iesaistījās kontrolpunktu uzdevumu veidošanā un realizēšanā – Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļai, Zemessardzes 22. kājnieku bataljonam, Valmieras pašvaldības policijai, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes brigādes Valmieras daļai, Vidzemes slimnīcai, SIA “Liepkalni”, Valmieras drāmas teātrim, SIA “Valmiermuižas alus”, “La Pizza Veloce”, Valmieras olimpiskajam centram un Aktīvā tūrisma centram EŽI.

Naktsputnu skrējiens notika ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Galerija

 

Pasākums notika ESF projekta 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Inga Savicka

Valmieras Izglītības pārvaldes speciāliste karjeras izglītības jautājumos

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *