IZMAIŅAS PROJEKTU PIETEIKUMU IESNIEGŠANĀ programmā ZĪLE 2020

Saistībā ar izsludināto ārkārtas stāvokli projektu pieteikumi programmā ZĪLE 2020 iesniedzami TIKAI ATTĀLINĀTI, sūtot tos uz e-pastu agentura@valmiera.lv. Dokumentu oriģināli NAV jāiesniedz klātienē un NAV jāsūta pa pastu!

Pa e-pastu iesniegtais pieteikums var būt parakstīts ar drošu elektronisko parakstu. Tomēr, ja dokumentus nav iespējams parakstīt ar drošu elektronisko  parakstu, pieteikumu *.pdf vai *.doc formātos var sūtīt uz norādīto e-pastu neparakstītu; šajā gadījumā, ja iesniegtais un neparakstītais pieteikums tiks atbalstīts un projektam tiks piešķirts finansējums, līguma slēgšanas procesā pieteicēja norādītās personas paraksttiesības tiks pārbaudītas un līgums būs jāparaksta paraksttiesīgajai personai. 

Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš NETIEK PAGARINĀTS. Projektu pieteikumi iesniedzami līdz 23. marta plkst. 24.00, sūtot tos uz e-pastu agentura@valmiera.lv.

Jautājumos, kas saistīti ar projektu pieteikumu sagatavošanu un iesniegšanu, aicinām sazināties, rakstot uz e-pastu baiba.zvejniece@valmiera.lv vai agentura@valmiera.lv, vai zvanot 26805200 (katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 17.00). Iespējams vienoties arī par neklātienes Skype konsultāciju.

 

 
Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” ietvaros. Šī informācija atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *