Investoru diena VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRĀ: aicinām uz izglītojošu semināru par investīcijām akcijās

Aicinām apmeklēt izglītojošu semināru par investīcijām akcijās “INVESTORU DIENA VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRĀ”, kas notiks 16.maijā plkst.10.00 koncertzālē “Valmiera” (Leona Paegles iela 10, Valmiera).

Viens no semināra dalībniekiem būs eksperts investīciju jautājumos Māris Rambaks, kurš pastāstīs, kas jāņem vērā, uzsākot investīcijas akcijās. “Nav jābūt finanšu ekspertam, lai sāktu investēt akcijās, taču ir jābūt gataviem izvērtēt pašiem sevi un to, vai investēšana ir domāta jums,” uzskata M. Rambaks. “Savu brīvo līdzekļu ieguldīšana uzņēmumu akcijās paredz savus riskus, kā arī tas var nedot tūlītējus rezultātus, bet ilgtermiņā tas noteikti ir viens no labākajiem veidiem kā “likt savai naudai strādāt” – nekas labāks par regulāru uzkrājumu ieguldīšanu finanšu instrumentos (t.sk. akcijās) vēl nav izdomāts!”

Savukārt privātais investors Aleksandrs Riguns dalīsies ar savu investīciju pieredzi: “Nepilnus septiņus gadus investēju naudu Latvijas kā arī Baltijas uzņēmumu akcijās. Šajā laikā esmu guvis vairākas finanšu atklāsmes, zināšanas par uzņēmumu attīstības cikliem un kā pārdomāta investēšanas stratēģija var uzlabot labklājību. Lai arī investēšana akcijās nav mana pamatnodarbe, tas noteikti ir mans hobijs.”

Seminārā piedalīsies arī Stefans Jugels, AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA valdes priekšsēdētājs un Ģirts Vēveris, AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA valdes loceklis, kuri pastāstīs par uzņēmuma plānoto papildu akciju publisko piedāvājumu, kas būs reta iespēja ikvienam apsvērt iespēju ieguldīt vietējā uzņēmumā.

Pēc semināra interesenti tiek aicināti doties ekskursijā uz uzņēmuma VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA ražotni, lai izpētītu stikla šķiedras ražošanas procesu un uzzinātu vairāk par uzņēmuma darbību. Dalībniekiem tiks nodrošināts bezmaksas transports no semināra norises vietas uz ekskursiju.

Ieeja pasākumā tikai reģistrētiem viesiem. Reģistrēties pasākumam un ekskursijai aicinām tiešsaites formā: ej.uz/investoru_diena . Vietu skaits pasākumā ierobežots. Pieteikšanās pasākumam līdz 14.maijam.

Uz tikšanos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *