Informatīvie semināri par inovāciju atbalsta programmu “ZĪLE”

Valmieras pilsēta un Beverīnas, Burtnieku un Kocēnu novadi turpina pagājušā gadā aizsākto iniciatīvu kopīgā inovāciju atbalsta programmā “ZĪLE”. Atbalsta programmas ietvaros uzņēmējiem būs iespēja saņemt finansējumu, lai uzņēmumos ieviestu dažādus jauninājumus un inovācijas.

Atbalsta programmas “ZĪLE” mērķis ir veicināt jaunu produktu un inovāciju realizēšanu, stiprināt esošos uzņēmumus un veicināt jaunu tehnoloģisku uzņēmumu veidošanos Valmieras pilsētā un Beverīnas, Burtnieku un Kocēnu novados. Turklāt programma paredz visām iesaistītajām pašvaldībām kļūt par inovāciju un jaunu produktu testgultni jeb testēšanas vidi (angliski “test-bed”), proti, labvēlīgu vietu, kur uzņēmumiem veidoties, attīstīties un nobriest.

Viena inovāciju projekta minimālais atbalsta apjoms ir EUR 2 000, bet maksimālais atbalsta apjoms ir EUR 10 000. Maksimālā atbalsta intensitāte ir 80%.

Par atbalsta programmu “ZĪLE” visās četrās pašvaldībās tiks organizēti informatīvi pasākumi, kur varēs saņemt detalizētu informāciju un atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem. Semināru norises laiki un vietas ir sekojoši:

[su_list icon=”icon: check” icon_color=”#0074A9″]

  • 22.maijs plkst.15.00 – Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku novads, 2.stāva sanāksmju zālē
  • 22.maijs plkst.17.30 – SC “Kaimiņi”, Brenguļi, Beverīnas novads, 1.stāva dzeltenajā zālē
  • 23.maijs plkst.11.00 – Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu novads, Dzimtsarakstu zālē
  • 23.maijs plkst.15.00 – Lāčplēša iela 2, Valmiera, 1.stāva lielajā zālē

[/su_list]

Aicinām uzņēmējus pieteikt projektus inovāciju atbalsta programmai “ZĪLE”, iesniedzot savus pieteikumus Valmieras Attīstības aģentūrai elektroniskā formātā līdz 2019. gada 10. jūnijam plkst. 24.00. Pieteikumus var nosūtīt uz e-pasta adresi agentura@valmiera.lv vai pa pastu, adresējot Valmieras Attīstības aģentūrai, Purva ielā 12A, Valmierā, LV-4201.

Ar visu projekta dokumentāciju, kā arī informāciju par informatīvo pasākumu norisi var iepazīties Valmieras Attīstības aģentūras mājas lapā https://developvalmiera.lv//zile/.

Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” ietvaros. Šī informācija atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.

 

Vairāk informācijas:
Ilze Eglāja
mob. 26180733
ilze.eglaja@valmiera.lv

 www.developvalmiera.lv

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top