Karjeras jaunumi

Iepazīst viesmīlības jomu

23.aprīlī Valmieras Viestura vidusskolas 6.klašu skolēniem bija iespēja viesnīcā “Wolmar” iepazīt visdažādākās viesmīlības jomas profesijas.
Jau ienākot viesnīcā, jauniešus līksmi svilpodams, sveicināja papagailis Čārlijs, kurš prot arī sasveicināties dažādās valodās. Viesnīcas direktore Liāna Dance iepazīstināja jauniešus ar viesu uzņemšanas dienestu, restorāna dienestu un saimniecisko dienestu, izrādīja viesnīcas restorānu, standarta istabiņu un SPA zonu. Pēc tam jaunieši izlozēja savas šodienas profesijas un sadalījās grupās – reklāmas veidotāji, pavāri un viesmīļi. Katrai grupai bija dots savs uzdevums. Reklāmisti veidoja reklāmu par šo pasākumu, pavāri gatavoja uzkodas, bet viesmīļi klāja furšeta un banketa galdus. No jauniešu vidus tika izlozēts arī direktors, kuram bija jāpārrauga visi veicamie darbi. Noslēgumā paveiktais darbs tika izvērtēts, kā arī noskaidrots, kur dažādās profesijas var mācīties.

Jaunieši atzina, ka pasākums ļauj viņiem tuvāk iepazīt dažādas profesijas, īpaši priecājoties par iespēju pašiem sagatavot vienkāršas, bet garšīgas uzkodas.

Inga Savicka
Valmieras Viestura vidusskolas pedagogs – karjeras konsultants

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.