Ielūgums uz Valmieras zīmola jaunās identitātes prezentācijas pasākumu

Aicinām Jūs 25.oktobrī plkst. 17:00 Valmieras integrētajā bibliotēkā(Cēsu ielā 4) piedalīties Valmieras jaunā zīmola prezentācijas pasākumā. Pasākuma laikā plānots iepazīstināt ar zīmola maiņas nepieciešamību, Valmieras attīstību un izvirzītajiem nākotnes mērķiem, kā arī stāstīt par paveikto zīmola stratēģijas un jaunas vizuālās identitātes izstrādē.

Darbs pie Valmieras zīmolvedības un mārketinga komunikācijas stratēģijas, kā arī pilsētas vizuālās identitātes izstrādes aizsākās šī gada sākumā. Sākotnēji tika organizētas grupu diskusijas, kā arī intervijas, aicinot dažādu jomu pārstāvjus, valmieriešus un pilsētas draugus, pārrunāt jautājumus, kas saistīti ar pilsētas kvalitātēm, mērķiem, problēmām, izaicinājumiem un citiem pilsētas attīstībai būtiskiem jautājumiem. Pamatojoties uz iegūto informāciju un nospraustajiem mērķiem, notika darbs pie pilsētas zīmola identitātes izstrādes.

Sadarbībā ar dažādu jomu pārstāvjiem, iedzīvotājiem un labākajiem Latvijas zīmolvedības profesionāļiem ir izdevies atrast un iezīmēt Valmieras īpašos ‘vaibstus’, padarot zīmolu atpazīstamu, saprotamu, pamatotu un vērtīgu.

Pasākumā Valmieras zīmolu prezentēs Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Kristīne Melece, kā arī zīmola izstrādātāji – zīmolu stratēģis Kristaps Siliņš un dizaina un mākslinieciskais direktors AigarsMamis.

 

Lūgums pieteikt dalību pasākumā, aizpildot pieteikuma anketu: https://goo.gl/forms/fozxePmOBkDIbfCH3

Tiekamies 25.oktobrīplkst. 17:00Valmieras integrētajā bibliotēkā (Cēsu ielā 4 Valmierā)!

Pasākums tiks fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras pilsētas pašvaldības publicitātes vajadzībām.

 

Informāciju sagatavoja:

Laura Moča
Valmieras pilsētas pašvaldības
Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *