17. novembris Mazā biznesa diena

Mazā biznesa diena ir viena diena gadā, kad pievēršam īpašu uzmanību Latvijas mikro un mazajiem uzņēmumiem, atbalstot viņus gan ar uzslavu vai padomu, gan pirkumiem vai pasūtījumiem. Mazā biznesa diena tiek organizēta iniciatīvas ”Atbalsti mazo biznesu” ietvaros un ir viens no publiskākajiem pasākumiem, kurā piedalīties var ikviens sabiedrības loceklis. Mazā biznesa diena visā Latvijā ir katra novembra trešajā sestdienā.
Mazā biznesa dienā piedalās visi interneta vietnē www.mazabiznesadiena.lv reģistrētie uzņēmumi. Šajā vietnē ir uzkrāta un uz Latvijas kartes vizualizēta informācija par visiem iniciatīvas dalībniekiem, to piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem, strukturējot tos pēc dažādiem parametriem, lai palīdzētu cilvēkiem izvēlēties atbalstāmos komersantus pēc teritorijas, preces vai sniegtā pakalpojuma.
Vietnē var izveidot sava biznesa individuālu reklāmas plakātu un īsvideo, ērti publicēt savos sociālo mediju kanālos. Sarūpēsim vēl papildus instrumentus mazā biznesa reklāmai!
Iniciatīvai ir īpaša uzlīme, kuru aicinām izmantot kā atpazīstamības zīmi mazajam biznesam tirdzniecības vai pakalpojuma sniegšanas vietā.
Iniciatīvas ietvaros aicinām ikvienu radošu cilvēku piedalīties semināros Latvijas pilsētās, kur tiks sniegta praktiska informācija par to, kā paplašināt klientu loku, kā uzrunāt potenciālos partnerus un kā saredzēt jaunas biznesa iespējas.

Šogad Mazā biznesa dienu atzīmēsim dienu pirms Latvijas simtgades svinībām – 17.novembrī, kas simboliski vēstīs par uzņēmīgu un radošu cilvēku pienesumu Latvijas valsts attīstībā. Aicinām iedzīvotājus izmantot digitālās pasaules priekšrocības un:
• iepazīt mazo biznesu interneta vietnes www.mazabiznesadiena.lv kartē;
• iesaistīties mazā biznesa apzināšanā sociālā tīkla Facebook lapā AtbalstiMazo.

Mazos uzņēmējus aicinām:
1. aktīvi izmantot www.mazabiznesadiena.lv piedāvātos bezmaksas rīkus;
2. izmantot piedāvātās sociālo mediju platformas – https://www.facebook.com/
AtbalstiMazoBiznesu un https://twitter.com/AtbalstiMazo;
3. gūt mediju un sabiedrības atbalstu iniciatīvas ietvaros, sazinoties ar organizatoriem un sūtīt pieredzes stāstus uz e-pastu: bizness@savieniba.lv.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top