Iekārtu īre hobijam un biznesam – uzzini, ko darbnīca DARE Tev var piedāvāt!

Valmieras koprades darbnīca DARE aicina ikvienu interesentu – ģimenes, skolas, uzņēmējus, mājražotājus, amatniekus iepazīties ar DARE piedāvātajām iespējām:

13. jūlijā pl.18.00 aicinām ikvienu interesentu uz sarunu vakaru “Meikeru meetup”, kurā dzirdēsiet pieredzes stāstus no DUCK WOODWORKS – Sandra Pilābere un Jānis Pilābers un SWIMBE – Elēna Dmitrijeva.  Dalība bez maksas.

Pasākuma laikā pie kafijas būs iespēja iepazīties un veidot jaunus kontaktus, kā arī apskatīt pašu darbnīcu DARE. Aicināts ir ikviens, kas vēlas radoši darboties, kam interesē koprade, eksperimentēšana un darbošanās. Aicinām
pietiekties: https://noa.lv/lv/veikali/dare/meikeru-meetup-3/

Darbnīca DARE – Tavam hobijam un biznesam.

DARĒ Tev ir iespēja izveidot oriģinālas dāvanas vai rotājumus īpašam pasākumam, pārvērst biznesa ideju reālā prototipā, iedvesmoties no citiem radošajiem darbiem.

DARĒ Tev ir pieejams vairāk kā 20 dažādas iekārtas – CNC frēze kokam, šujmašīnas un overloks, krūzīšu apdruka, foto studija, 3D printeri un 3D pildspalvas, 3D skeneris, auduma apdrukas iekārtas, lāzergriezējs un gravieris u.c.

Radošās darbnīcas pieaugušajiem un bērniem –  lieliska ideja dzimšanas dienām, ballītēm, klases vai komandas saliedēšanai.

Brauc pie mums, vai darbnīca DARE brauks pie jums! DARE piedāvā krūžu, paliktnīšu, auduma maisiņu vai T-kreklu apdrukas darbnīcas, kā arī 3D drukas, CNC frēzēšana, lāzergriezēja darbnīcas – izvēle ir plaša.

Koprade – radošā kopiena un pasākumi.
DARE ir vieta, kur satikties līdzīgi domājošiem cilvēkiem, kopīgi realizēt radošas idejas, ražot produktus, dalīties ar idejām un tehnisko aprīkojumu. Reizi mēnesī organizētam sarunu vakarus “Meikeru meetup”, kurā ir iespēja dzirdēt gan pieredzes stāstus, gan iegūt jaunus kontaktus.

Ekskursija darbnīcā DARE
Aicinām ikvienu uz ekskursiju darbnīcā DARE, lai uzzinātu, kādas iekārtas, radošās darbnīcas vai aktivitātes Tev ir pieejamas. Interesanti būs ikvienam – ģimenēm, klasei un komandai no uzņēmuma vai organizācijas. “Priecāsimies Tevi satikt DARĒ!

Lai kuru no mūsu darbnīcām un pakalpojumiem Tu izvēlētos, mēs būsim līdzās, lai atrastu Tev labāko risinājumu, atbildētu uz jautājumiem un palīdzētu jebkurā darba procesa posmā,” stāsta Unda Blaumane, DARE vadītāja.

Vairāk informācija par darbnīcu DARE mājaslapā www.darevalmiera.lv . Kā arī ieskats mūsu notiekošajās aktivitātēs sociālajos medijos:
Facebook: https://www.facebook.com/DARE.VKD
Instagram: https://www.instagram.com/dare_valmiera/

Raksti: dare@valmierasnovads.lv

Zvani: + 371 29367607

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top