Export Express dalībnieki dosies tirdzniecības misijās

Latvijas un Igaunijas uzņēmumi, kas pieteicās dalībai biznesa atbalsta programmā Export Express, oktobrī un novembrī dosies tirdzniecības misijās uz Somiju un Zviedriju.

Pirmajā tirdzniecības misijā uz Somiju dosies 4 uzņēmumu pārstāvji no Latvijas un 7 – no Igaunijas, tai skaitā atjaunojamo resursu, pārtikas un informāciju tehnoloģiju uzņēmumu pārstāvji. Tikšanās ar potenciālajiem ārzemju sadarbības partneriem klātienē ir svarīgs solis eksporta sadarbības uzsākšanai, tādēļ tirdzniecības misijās laikā no 15. – 19. oktobrim dalībniekiem ieplānotas vairākas tikšanās dažādās Somijas pilsētās: Helsinki, Turku, Tuusula, Espoo, Vantaa, Lahti u.c.

Otrās un trešās tirdzniecības misijas laikā Export Express dalībnieki dosies uz Zviedriju, kopā pārstāvot 15 uzņēmumus no Latvijas un 5 – no Igaunijas.

Tirdzniecības misiju mērķis ir gūt padziļinātu ieskatu Somijas un Zviedrijas tirgū, lai, izmantojot programmas laikā iegūtās zināšanas, veicinātu eksporta attīstību Latvijas un Igaunijas maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Programmu realizē vadošā eksporta aģentūra Baltijas valstīs – SIA Gateway & Partners un biznesa atbalsta organizācijas: Ventspils Augsto tehnoloģiju parks, Valmieras attīstības aģentūra, Pērnavas apgabala Biznesa un attīstības centrs un Tartu Zinātnes parks.

Programma ir izveidota Interreg Igaunijas-Latvijas pārrobežu projekta “Brave Idea Support Programme” (B-Idea), Nr. Est-Lat 47 ietvaros.

Augstākminētā publikācija atspoguļo autora viedokli un Igaunijas-Latvijas programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top