Atvērta pieteikšanās Valmieras MVU stiprināšanas atbalsta programmā

Izsludināta pieteikšanās atbalsta programmā, kas paredzēta Valmieras mazo un vidējo (MVU) uzņēmumu, kuru darbību ietekmējusi Covid-19, stiprināšanai. Programmas konkursu organizē Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Valmieras Attīstības aģentūra”. Programmas ietvaros uzņēmējiem būs iespēja saņemt finansējumu, lai īstenotu aktivitātes un ieviestu risinājumus, kas ļaus stiprināt uzņēmuma konkurētspēju un nodrošināt ilgtspējīgu tā darbību.

Atbalsta programmas mērķis ir mazināt Covid-19 krīzes izraisīto negatīvo ietekmi uz MVU, veicināt nodarbinātību, kā arī atveseļot un spēcināt vietējo ekonomiku. Programma paredz atbalstīt aktivitātes un risinājumus, kas skar uzņēmuma produktu grozu, dažādus uzņēmuma iekšējos un ārējos procesus un darba metodes, mārketingu, tai skaitā izplatīšanas kanālus, tīklus un tirgus, dažādu jaunievedumu ieviešanu uzņēmumā, kā arī dažādus risinājumus, kas saistīti gan ar attālināto darbu un pakalpojumu sniegšanu, gan mobilajiem un tiešsaistes risinājumiem, digitalizāciju un citus.

Konkursa kopējais finansējums ir 30 000 eiro. Viena projekta minimālais atbalsta apjoms konkursā netiek noteikts, bet maksimālais atbalsta apjoms ir 2000 eiro. Atbalsta intensitāte ir 100%, un to piešķir de minimis ietvaros.

Par MVU stiprināšanas atbalsta programmu 9. jūnijā plkst. 14.00 tiks organizēts tiešsaistes informatīvais seminārs, kurā varēs saņemt informāciju, kā pieteikties konkursam, un iegūt atbildes uz interesējošiem jautājumiem. Semināra norisei varēs sekot līdzi tiešraidē Valmieras Attīstības aģentūras un Valmieras pilsētas pašvaldības Facebook lapās – @VAA.Valmiera un @valmiera.

Aicinām uzņēmējus pieteikt projektus atbalsta programmai, iesniedzot savus pieteikumus Valmieras Attīstības aģentūrai elektroniski līdz 2020. gada 30. jūnija plkst. 23.59, nosūtot uz e-pasta adresi agentura@valmiera.lv ar norādi “Pieteikums MVU stiprināšanas atbalsta programmā”.

Ar visu projekta dokumentāciju un prezentāciju var iepazīties ŠEIT.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top