Valmieras pilsētas pašvaldība pieņem atbildīgu lēmumu Covid-19 izplatīšanās riska samazināšanai

Lai Valmierā uzņēmumi, kultūras iestādes, tirdzniecības vietas, organizācijas, kas atbildīgi ievēro valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības pasākumus, varētu darboties, kā līdz šim – bez papildu lokāliem ierobežojumiem, Valmieras pilsētas pašvaldība šodien, 9.oktobrī, pieņēma lēmumu atcelt sestdien, 10.oktobrī, plānoto Simjūda gadatirgu.

Lai gan Valmierā pēdējā nedēļā konstatēti 4 (dati ieskaitot 09.10.2020. gadījumus) saslimšanas gadījumi, lēmums par tirgus atcelšanu pieņemts, ņemot vērā aktīvo gadījuma skaita pieaugumu Latvijā.

Simjūda gadatirgus tiek atcelts, jo tajā varētu pulcēties cilvēki no daudz un dažādām vietām Latvijā, kā arī, lai gan tas notiek ārā, tajā nav iespējams kontrolēt cilvēku plūsmu, ierobežot apmeklētāju skaitu un nodrošināt, lai visi cilvēki ievēro distanci.

Pārējie pasākumi Valmierā notiks, kā plānots. Valmieras pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus, uzņēmumus, tirdzniecības centrus, kultūras iestādes ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus un stingri kontrolēt to ievērošanu, kā arī sekot līdzi publisko pasākumu organizatoru papildu noteiktajām drošības prasībām, piemēram, sejas masku lietošanu pasākuma apmeklējuma laikā. Drošības pasākumu ievērošanu publiskās vietās Valmierā pastiprināti kontrolēs Valmieras pilsētas pašvaldības policija.

Šobrīd Valmierā aktīvo Covid-19 saslimšanas gadījumi ir 18.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *