Jaunumi un radošās norises rudenī, Valmieras koprades darbnīcā DARE

Valmieras koprades darbnīca DARE saka lielu paldies par aktīvo vasaras sezonu ikvienam, kurš apmeklēja radošās darbnīcas, nāca ciemos individuāli un apguva dažādas iekārtas, kā arī stāstīja savai ģimenei un draugiem par darbnīcu.

Iestājoties rudenim un jaunajam mācību gadam, DARE aicina ciemos uz ekskursijām, lai iepazītos ar dažādo iekārtu piedāvājumu un uzzinātu, kādas idejas ir iespējams realizēt. DARE piedāvā gan šūšanas aprīkojumu, gan CNC frēzi, gan lāzergriezēju un lāzergravieri, kā arī 3D printeri un daudzas citas iekārtas. Kā saka DARE vadītāja Unda Blaumane: ”Pie mums ir ne tikai iekārtas, bet arī materiāli un tehniskie speciālisti, kuri atbalstīs un palīdzēs darbā pie iekārtām. Galvenais, nav jābaidās! Pie mums ir ļoti mājīgi – iedzersim siltu dzērienu, aprunāsimies, un izdomāsim ceļu, kā nonākt līdz Tavas idejas realizēšanai”.

DARE ir kļuvusi par iecienītu vietu arī tādām radošajām personībām Valmierā kā Sabīnei Ozoliņai no radošās darbnīcas MOOW. Sabīne atzīst, ka DARE ir fantastiska vieta Valmierā, kur būt un eksperimentēt.  Viņa uzsver: ”Pirmkārt, šeit ir iespējams atnākt, iepazīties ar iekārtu klāstu un tad jau radošās idejas pašas sāk raisīties. Otrkārt, tādiem mazajiem uzņēmējiem kā es, DARE ir fantastiska vieta, kur plašākā spektrā realizēt savas idejas.”

Tuvākais DARE pasākums, sarunu vakars “Meikeru Meetup”, plānots 6. oktobrī plkst. 17.00-19.00. DARE piedāvā dažādas radošās iespējas ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem un kā lielākām, tā mazākām grupām, iepriekš vienojoties par formātu. Apmeklētājus DARE pieņem pēc iepriekšēja pieraksta, rakstot uz dare@valmierasnovads.lv vai zvanot uz tālr.: 29367607. Iepriekš iesakām ielūkoties arī DARE mājaslapā www.darevalmiera.lv.

Dina Linda Mīlberga

Valmieras koprades darbnīca DARE

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top