Valmieras Hanzas tirgus turpmāk katru otro sestdienu

Valmierā, atbalstot vietējos mājražotājus, zemniekus, amatniekus, kā arī citus vietējo produktu un preču ražotājus, lemts, ka turpmāk Valmieras Hanzas tirgus tematiskie tirdziņi notiks divas reizes mēnesī – sestdienās no plkst.10.00 līdz 17.00, pulcējot brangāku skaitu tirgotāju – ap 50 dažādu amatu meistarus un mājražotājus.
Pirmais šāds tematiskais tirgus notiks 26. septembrī – “Nobaudi rudeni Valmierā”. Savukārt 10. un 24. oktobrī aicinās tradicionālais “Simjūda gadatirgus”, kas vēsturiski vairāku dienu garumā pilsētā noticis jau viduslaikos. Tāpat tirgus notiks arī 7. un 21. novembrī, kā arī 5. un 19. decembrī, atzīmējot Ziemassvētku gaidīšanas laiku.

28.septembrī Valmieras muzeja mājaslapā tiks izsludināta pieteikšanās uz šī gada novembra un decembra tematiskajiem tirdziņiem. Dalība ir bezmaksas. Aicinām sekot līdzi informācijai mājaslapā valmierasmuzejs.lv, sadaļā “Aktualitātes”!

Lai nodrošinātu sortimenta daudzveidību, izvērtējot pieteikumus, tiks nodrošināta iespēja tirgoties dažādiem mājražotājiem. Ja tiksiet apstiprināts tirdzniecībai laukumā pie Hanzas sienas vai Hanzas namiņā, organizatoru pārstāvis sazināsies ar pieteikuma formā norādīto kontaktpersonu trīs darba dienu laikā no iesnieguma saņemšanas dienas.
Ja saņemat apstiprinājumu dalībai Hanzas tirgū, tad aicinām nosūtīt logo un trīs produkciju vai darinājumus reprezentējošas bildes Valmieras Attīstības aģentūras komunikācijas projektu vadītājai uz e-pastu unda.blaumane@valmiera.lv.

Plašāka informācija un nolikums valmierasmuzejs.lv.
Jautājumu gadījumā lūgums rakstīt e-pastu muzejs@valmiera.lv vai zvanīt 26514633.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top