Sarūpē nepieciešamo jaunajam mācību gadam

28.augustā no plkst.15.00 līdz 19.00 un 29. augustā no plkst.9.00 līdz 16.00 Valmieras Hanzas laukumā norisināsies Valmieras Hanzas tirgus  tematiskais tirdziņš “Gatavs skolai, gatavs septembrim”, lai piedāvātu valmieriešiem un pilsētas viesiem iespēju ērti un ātri sagādāt visu nepieciešamo, skolēniem uzsākot jauno mācību gadu. Lai iepirkšanās būtu jautrā un radošā noskaņā, Valmieras Kultūras centrs Hanzas laukumā piedāvās dažādas atrakcijas bērniem un izklaidējošu kultūras programma. Savukārt 29. augustā tirdziņu papildinās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un Valsts policijas Drošības skola, lai atgādinātu par ģimenes drošības plāna izveides nozīmību,  par pareizu rīcību gan pieaugušajiem, gan arī bērniem, ja mājoklī nostrādā dūmu detektors, kā arī atgādinās par tiem drošības jautājumiem, kuri būtiski un nozīmīgi, lai ceļš uz skolu un mājup būtu drošs.

Tematiskajā Valmieras Hanzas tirdziņā piedalīsies dažādi mājražotāji un amatnieki, kas valmieriešiem piedāvās skolas uzsākšanai noderīgas preces un dažādus gardumus bagātīgam Zinību dienas svētku galdam. Šoreiz tirgotāji būs kuplākā skaistā, izvietoti ne tikai astoņos Hanzas namiņos, bet visā Hanzas laukumā.

Aicinām interesentus tirdziņā iepazīt tuvāku un tālāku mājražotāju un amatnieku darinājumus un sagatavoties jaunajam mācību gadam!

Plašāka informācija Valmieras Hanzas tirgus Facebook pasākuma lapā vai Valmiera.lv ziņu portālā.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top