Vai es varu? Frizieris

5.februārī Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra 1.-4.klašu skolēniem notika karjeras atbalsta pasākumu cikla „Vai es varu?” kārtējā nodarbība, kurā bērni varēja tikties ar skaistumkopšanas salona „Tom Džī” trim frizierēm Evitu, Kristīni un Ramonu, lai tuvāk iepazītos ar friziera profesiju.  Skolēni varēja iepazīties ar friziera darbarīkiem, uzzināja, cik dažādas šķēres, ķemmes, sprāzes, matu sukas nepieciešamas ikdienā, lai varētu klientam izveidot piemērotāko frizūru vai matu griezumu. Tāpat viņi varēja apskatīt un izmēģināt dažādus matu kopšanas un ieveidošanas līdzekļus. Pēc tam visi kopā atvēra improvizētu frizētavu un kopīgi mācījās: puiši ieveidoja matus ar želeju vai vasku, meitenes pina gan parastu, gan apgriezto franču bizi, ko var izmantot dažādu frizūru pamatā. Ikviens pēc nodarbības mājup devās ar jaunu frizūru.

Pasākums notika ar ESF projekta SAM 8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” atbalstu.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”11″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top