SHARE IT 2023

8. decembrī norisinājās konference Share IT, kuras mērķauditorija bija IKT un nozares speciālisti, uzņēmēji – ikviens, kurš ikdienā strādā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām. Šī gada konferences virstēma bija IT nozares un mežsaimniecības sinerģija (ko IT joma var dot mežsaimniecībai, kā gūt labumu no IT un tehnoloģijām mežā, aktualitātes mežsaimniecības digitalizācijā un kā loT var modelēt meža ekosistēmu).

Valmieras Attīstības aģentūru konferencē pārstāvēja digitalizācijas virziena vadītājs, Matīss Krēsliņš, kas informēja par iespējām radīt jaunus digitālus risinājumus meža nozarei, izmantojot Eiropas Digitālās inovācijas centru (EDIC) atbalstu. Matīss uzsvēra, ka digitālās tehnoloģijas sniedz plašas iespējas meža nozares attīstībai un ikvienam uzņēmumam ir jābūt gatavam pielāgoties šīm pārmaiņām, kā arī aicināja ikvienu izzināt un izmantot EDIC sniegtās digitalizācijas iespējas.

“Līdzfinansēts no Eiropas Savienības projekta “Latvijas Digitālais akselerators” DAoL, ID Nr. 101083718 un Eiropas Savienības Atjaunošanas un noturības mehānisma ID Nr. 2.2.1.1.i.0/1/23/I/CFLA/002. Eiropas Savienība neatbild par materiāla saturu.

Scroll to Top