Pirmā treniņnometne Export Express programmā

No 17. līdz 19. aprīlim Igaunijas pilsētā Tartu norisinājās biznesa atbalsta programmas Export Express pirmā treniņnometne. Pasākuma pirmā diena, galvenokārt, tika veltīta biznesa modelēšanas jautājumiem un savā pieredzē par šo tēmu dalījās pieredzējuši nozares eksperti – Viesturs Sosārs un Aleksandrs Tonnisons. Otrajā dienā zināšanās par klientu piesaistes praktiskajiem aspektiem dalījās Anna Andersone. Tāpat otrajā treniņnometnes dienā pasākuma dalībnieki saņēma mentoringa konsultācijas no vairāk kā 24 biznesa un nozaru ekspertiem no Igaunijas un Latvijas.
Treniņnometnes trešā diena tika aizvadīta pieredzes apmaiņas vizītēs Tartu uzņēmumos.

Projekta ietvaros kopā tiek realizētas četras treniņnometnes: pirmā no tām norisinājās Tartu, savukārt vēl trīs tiks organizētas Ventspilī, Pērnavā un Valmierā.

Programmu realizē vadošā eksporta aģentūra Baltijas valstīs – SIA Gateway & Partners un biznesa atbalsta organizācijas: Ventspils Augsto tehnoloģiju parks, Valmieras attīstības aģentūra, Pērnavas apgabala Biznesa un attīstības centrs un Tartu Zinātnes parks.

 

Programma ir izveidota Interreg Igaunijas-Latvijas pārrobežu projekta “Brave Idea Support Programme” (B-Idea), Nr. Est-Lat 47 ietvaros. Augstākminētā publikācija atspoguļo autora viedokli un Igaunijas-Latvijas programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top