Nepalaid garām iespēju sagatavot savu uzņēmumu eksportam

Līdz 2018. gada 18. martam Latvijas un Igaunijas uzņēmumiem ir iespēja pieteikt dalību eksporta atbalsta programmā Export Express.

Iesniegtos pieteikumus izvērtēs Igaunijas un Latvijas ekspertu komanda, un daudzsološākie pretendenti tiks aicināti piedalīties intervijā, lai pastāstītu par sava uzņēmuma darbību. Intervijās būs iespējams piedalīties klātienē šī gada 5. aprīlī Valmierā, vai, izmantojot lietojumprogrammu Skype.

Interviju rezultātā tiks izvēlēti 24 uzņēmumi, kuru pirmās apmācības mentoru un ekspertu vadībā notiks šī gada 17.-19. aprīlī Igaunijas pilsētā Tartu.

Pirmās treniņnometnes programma:

  • Uzņēmumu iepazīšanās prezentācijas;
  • Praktiskās biznesa modelēšanas meistarklases;
  • Mentorings;
  • Tīklošana ar dalībniekiem un mentoriem;
  • Pieredzes vizīte pie veiksmīga eksportējoša uzņēmuma Tartu pilsētā.

Lai pieteiktos dalībai atbalsta programmā, jāaizpilda pieteikuma anketa mājas lapā www.exportexpress.eu. Tāpat mājas lapā iespējams iepazīties ar visu atbalsta programmas saturu un ieguvumiem.

Programmu realizē vadošā eksporta aģentūra Baltijas valstīs – SIA Gateway & Partners un biznesa atbalsta organizācijas: Ventspils Augsto tehnoloģiju parks, Valmieras attīstības aģentūra, Pērnavas apgabala Biznesa un attīstības centrs un Tartu Zinātnes parks.

Programma ir izveidota Interreg Igaunijas-Latvijas pārrobežu projekta “Brave Idea Support Programme” (B-Idea), Nr. Est-Lat 47 ietvaros.

Augstākminētā publikācija atspoguļo autora viedokli un Igaunijas-Latvijas programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *