Koprades darbnīca “DARE” –  darīt, radīt, īstenot!

28.februārī plkst. 11:00 durvis ver Valmieras koprades darbnīca “DARE”. Mājīgās telpas ir kā darba studija, kas atvērta ikvienam interesentam. Darbnīcā pieejamas modernas iekārtas, instrumenti un tehniskais atbalsts, lai uzņēmēji un interesenti varētu strādāt pie jauniem produktiem un to prototipiem, kā arī citiem radošiem projektiem.

Jau pavisam drīz vienuviet varēs veikt 3D skenēšanu un drukāt ar 3D printeriem, izmantot sietspiedi, griezt ar lāzergriezēju, frēzēt, šūt, līmēt, lodēt, fotografēt, strādāt ar grafiskā dizaina un rasēšanas programmām un daudz ko citu. Iespēja darboties uzņēmējiem un pašnodarbinātiem, biznesa ideju autoriem, dizaineriem, rokdarbniekiem, amatniekiem, arhitektiem, studentiem, skolēniem, vecākiem kopā ar bērniem un vienkārši radošu projektu entuziastiem. Vieta, kur satiekas daudz līdzīgi domājošo un paveic to, kas nav izdarāms mājās, darbistabā vai garāžā.

Koprades darbnīca “DARE” atrodas Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas telpās Valmierā, Purva ielā 12. Tajā regulāri norisināsies dažādas radošās darbnīcas un nodarbības. 

Darbnīcu veido Valmieras Attīstības aģentūra sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolu.

Vairāk par Valmieras koprades darbnīcu “DARE” var uzzināt Valmieras Attīstības aģentūras mājaslapā sadaļā “Darbnīca DARE”, kā arī Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapā.

Aicinām ikvienu pievienoties Valmieras koprades darbnīcas “DARE” atklāšanā 28. februārī plkst. 11.00, iepriekš reģistrējoties https://ej.uz/DARE.

”DARE” atklāšana tiek organizēta Vidzemes inovāciju nedēļas 2020 ietvaros.

Aktivitāti līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” ietvaros. Šī informācija atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.

 

Māra Rudīte

Valmieras Attīstības aģentūra

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *