Ģimenes ar bērniem aicinātas piedalīties konkursā “Ģimenes rada”

Valmieras koprades darbnīca “DARE” organizē konkursu ģimenēm un aicina vecākus un vecvecākus radoši darboties kopā ar bērniem. Darbus, kas sagatavoti no otrreiz pārstrādājamiem materiāliem vai izmantojot modernās tehnoloģijas, varēs iesniegt konkursam līdz 3. oktobrim. Pieci labākie konkursa darbi iegūs balvu un kārumus visai ģimenei.

Par konkursu “Ģimenes rada” stāsta Valmieras koprades darbnīcas “ DARE” vadītājs Miks Ameriks: “Konkursā vēlamies motivēt ģimenes un pievērst ģimeņu un sabiedrības uzmanību kopā darīšanas un kopā radīšanas priekam. Darbojoties kopā ar bērniem, spējam radīt daudz interesantu, noderīgu un inovatīvu lietu! Konkursā aicinām piedalīties ģimenes, kas jau apmeklējušas koprades darbnīcas “DARE” radošās darbnīcas, un ģimenes, kas pie mums vēl nav viesojušās. Darbus var radīt mājās, taču ikviens ir laipni aicināts nākt pie mums uz “DARI”, kur piedāvājam gan tehnoloģijas, gan praktisku palīdzību.Ticam, ka tas stiprinās ģimenes vērtības Valmierā un Vidzemē.”

Radītais konkursa darbs var būt gan taustāms, gan digitāls. Tas jānofotografē vai jānofilmē un jānosūta uz e-pastu dare@valmiera.lv. Konkursa darbus vērtēs žūrija, kurā būs gan uzņēmēji, gan organizācijas, kuru darbs saistīts ar bērniem. Pieci labākie darbi tiks apbalvoti tādās kategorijās kā ģimeniskākais, ilgtspējīgākais, inovatīvākais, radošākais un noderīgākais darbs, iegūstot “DARĒ” radītu balvu un veselīgus kārumus visai ģimenei.

Konkurss ir atvērts no 14. septembra līdz 3. oktobrim. Visa informācija un konkursa nolikums pieejams “DARE” mājas lapā https://developvalmiera.lv/koprades-darbnica-dare/.
Konkursu “Ģimenes rada” projektā “KOPĀ DARĪT – KOPĀ RADĪT” īsteno Valmieras Attīstības aģentūra sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību. Projekts tiek finansēts Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “Ģimenei draudzīga pašvaldība” ietvaros, ko administrē Sabiedrības integrācijas fonds.

Informāciju sagatavoja:
Miks Ameriks
Koprades darbnīcas DARE projektu vadītājs
t.: 29753443, e-pasts: miks.ameriks@valmiera.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *