Erasmus+ stratēģiskās partnerības projekta “Diversity & Inclusion: Building Strengths Together” ietvaros norisinājās apmācības Burtniekos!

Kādas neformālās izglītības metodes izmantot darbā ar jauniešiem? Kā stiprināt jauniešu prasmes un veicināt to aktīvu iesaisti sabiedrībā? Kādu pieredzi mēs varam iegūt no nevalstiskajām organizācijām Lativijā, Lietuvā un Ungārijā?

Šie ir tikai daži no jautājumiem uz kuriem mēs meklējām atbildes Erasmus+ stratēģiskās partnerības projekta “Diversity & Inclusion: Building Strengths Together” apmācību ietvaros, kas norisinājās Burtniekos! 

Paldies Valmieras jaunatnes centrs Vinda par apmācību organizēšanu un mūsu partneriem, Natura-Hungarica Alapítvány, Inovacijų biuras un Kiskunhalasi SZC par dalību tajās! 

Projekts Diversity & Inclusion: Building Strengths Together tika finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

#ErasmusPlus #ErasmusPlusLV #JSPA

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top