Biznesa atbalsta programmas “Export Express” otrā treniņnometne

7. un 8. jūnijā Ventspilī pulcējās Latvijas un Igaunijas uzņēmumu pārstāvji, lai piedalītos biznesa atbalsta programmas Export Express otrajā treniņnometnē.

Pirmā pasākuma diena tika aizvadīta aktīvā un radošā gaisotnē – dalībnieki stāstīja par padarīto uzņēmuma attīstības veicināšanā, kā arī pasākuma laikā lekciju un praktisko darbu par biznesa procesu vadību un mērogošanu sniedza Aleksandrs Tonnisons – Igaunijas jaunuzņēmumu akseleratora “BuildIt Accelerator” līdzdibinātājs un vadītājs. Savukārt lekciju un praktisko darbu par prototipēšanu un efektīvu ražošanas organizāciju sniedza Indreks Rebane – “BuildIt Accelerator” produktu dizaina un prototipēšanas eksperts. Tāpat pasākuma dalībnieki devās pieredzes apmaiņas vizītē uz Ventspils Augsto tehnoloģiju parku, lai tiktos ar SIA HansaMatrix, SIA Aspired, zinātnes un tehnoloģiju muzeja “Kurzemes Democentrs” pārstāvjiem un klausītos viņu veiksmes stāstos par biznesa attīstību.

Otrajā treniņnometnes dienā pasākuma dalībnieki saņēma mentoringa konsultācijas no vairāk kā 10 biznesa un nozaru ekspertiem no Igaunijas un Latvijas. Lai veiksmīgi sagatavotos plānotajām tirdzniecības misijām, dalībniekiem bija tikšanās arī ar ekspertiem no vadošās eksporta aģentūras Baltijas valstīs – SIA Gateway & Partners.

Kopā Export Express ietvaros dalībniekiem ir iespēja piedalīties četrās treniņnometnēs, no kurām nākamā notiks Igaunijas pilsētā Pērnavā, 6.-7. septembrī.

Indreka Rebanes lekcija

Pasākuma dalībnieki zinātnes un tehnoloģiju muzejā “Kurzemes Democentrs”

Mentoringa sesijas Export Express pasākuma laikā

Programmu realizē vadošā eksporta aģentūra Baltijas valstīs – SIA Gateway & Partners un biznesa atbalsta organizācijas: Ventspils Augsto tehnoloģiju parks, Valmieras attīstības aģentūra, Pērnavas apgabala Biznesa un attīstības centrs un Tartu Zinātnes parks.

Programma ir izveidota Interreg Igaunijas-Latvijas pārrobežu projekta “Brave Idea Support Programme” (B-Idea), Nr. Est-Lat 47 ietvaros. Augstākminētā publikācija atspoguļo autora viedokli un Igaunijas-Latvijas programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *