Biznesa atbalsta programmā Export Express sācies jauns posms

Līdz ar Export Express trešo treniņnometni, kas norisinājās no 6. līdz 7. septembrim Igaunijas pilsētā Pērnavā, biznesa atbalsta programmā ir sācies jauns posms, kurā dalībnieki aktīvi gatavojas eksporta apjomu palielināšanai un tirdzniecības misijām uz Skandināvijas valstīm.

Trešās treniņnometnes pirmajā dienā dalībnieki prezentēja savu uzņēmumu darbības aktualitātes, kā arī piedalījās lekcijās, kur savās zināšanās un pieredzē par eksporta nozari dalījās SIA Gateway&Partners pārstāves Zanda Vipule un Laura Valtere.

Otrajā dienā eksporta nozares tēmu savā lekcijā turpināja SIA Gateway&Partners pārstāvis Mārtiņš Tiknuss, kā arī ar savu veiksmes stāstu biznesa attīstībā dalījās kosmētikas ražošanas uzņēmuma JOIK un metālapstrādes uzņēmuma Skamet pārstāvji.

No četrām biznesa atbalsta programmas Export Express treniņnometnēm, pēdējā notiks Valmierā, no 6. līdz 7. decembrim. Taču pirms tās Latvijas un Igaunijas uzņēmumi, kas pieteicās dalībai programmā, oktobrī un novembrī dosies tirdzniecības misijās uz Somiju un Zviedriju.

Zandas Vipules lekcija

Mārtiņa Tiknusa lekcija

Kosmētikas uzņēmuma “JOIK” pārstāve dalās pieredzē par pārdošanas veicināšanu

Metālapstrādes uzņēmuma “Skamet” pārstāvis dalās pieredzē par klientu piesaistīšanu

Programmu realizē vadošā eksporta aģentūra Baltijas valstīs – SIA Gateway & Partners un biznesa atbalsta organizācijas: Ventspils Augsto tehnoloģiju parks, Valmieras attīstības aģentūra, Pērnavas apgabala Biznesa un attīstības centrs un Tartu Zinātnes parks.

Programma ir izveidota Interreg Igaunijas-Latvijas pārrobežu projekta “Brave Idea Support Programme” (B-Idea), Nr. Est-Lat 47 ietvaros.

Augstākminētā publikācija atspoguļo autora viedokli un Igaunijas-Latvijas programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top