Bezmaksas dienas nometne Latvijas un Ukrainas bērniem un jauniešiem, lai saturīgi un radoši pavadītu skolēnu rudens brīvlaiku

Izglītojošas ekskursijas, radoši uzdevumi individuāli un komandās, tehnoloģiju iepazīšana, iedvesmojoši pieredzes stāsti un personību pilnveidojošas aktivitātes. Tā ir tikai daļa no tā, ko jauniešiem piedāvā Valmieras koprades darbnīca DARE. Sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību, DARE piedāvā bezmaksas dienas nometni ar mērķi veicināt Ukrainas un Latviešu bērnu un jauniešu sadraudzību Valmieras novadā.

Nometne norisināsies darbnīcā DARE no 23. līdz 26. oktobrim un ir paredzēta Latvijas un Ukrainas bērniem un jauniešiem vecumā no 10 līdz 18 gadiem. Nometnes mērķis ir  veicināt Ukrainas un Latviešu bērnu un jauniešu sadraudzību Valmieras novadā. Ar radošo darbnīcu palīdzību sekmēt saliedētību, stiprināt Ukrainas bērnu un jauniešu piederību Latvijas sabiedrībai, veicināt latviešu valodas un kultūras apguvi. DARE vēlas sniegt iespēju Ukrainas un Latviešu bērniem un jauniešiem saturīgi un radoši pavadīt skolēnu rudens brīvlaiku, iesaistoties interesantās aktivitātēs un veidot jaunas sadraudzības!

Nometnes laikā būs iespēja iepazīt darbnīcas DARE radošo vidi un piedāvātās iespējas, apgūt DARĒ  pieejamās tehnoloģijas, iepazīt ideju ģenerēšanas un produkta izstrādes pamatprincipus. Jaunieši varēs iedvesmoties viens no otra, apzināties savus talantus un realizēt sevi radoši. Ir ieplānotas gan dažādas ekskursijas, gan radošās darbnīcas, iekļauta ēdināšana un daudz kas cits!

Pieteikšanās nometnei atvērta līdz 13. oktobrim, apmeklējot mājaslapu https://ej.uz/DAREnometne2. Dalībnieku skaits ir ierobežots. Jautājumu gadījumā lūgums sazināties: 29459332 (Inna Purmale); 29367607 (DARE tālrunis), vai rakstot e-pastu uz dare@vamierasnovads.lv.

Ieskatu par citām, DARE līdz šim rīkotajām aktivitātēm jauniešiem, iespējams atrast darbnīcas sociālajos medijos: Instagram – @dare_valmiera, Facebook – @DARE.VKD un mājaslapā www.darevalmiera.lv. Nometne tiek organizēta projekta konkursa “Atbalsts Ukrainas un Latvijas bērnu un jauniešu nometnēm” ietvaros.

 

 

Dina Linda Mīlberga

Valmieras koprades darbnīca DARE

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top