Aizvadītas radošās darbnīcas “Dari un radi draudzību” ukraiņu un latviešu ģimenēm ar bērniem

Valmieras koprades darbnīca DARE sadarbībā ar Valmieras Attīstības aģentūru organizēja radošās darbnīcas ukraiņu un latviešu ģimenēm ar bērniem augustā un septembrī. Radošajās darbnīcās ģimenes varēja kopā radoši darboties, iepazīties un sadraudzēties, sekmējot sabiedrības saliedētību un stiprinot Ukrainas ģimeņu piederību Latvijas sabiedrībai.

Darbnīcas DARE vadītāja Unda Blaumane uzsver: “Paldies Sabiedrības integrācijas fondam par iespēju caur radošām darbnīcām iedvesmot un atbalstīt ukraiņu ģimenes, kas šajā sarežģītajā laikā par savām mājām ir izvēlējušās Latviju. Iepazīstot viens otra kultūru, varējām kopā radoši pavadīt laiku un dāvāt prieku.

Pirmajā darbnīcā, iemācījāmies sublimācijas drukas tehniku un katram dalībniekam bija iespēja apdrukāt krūzīti ar savu oriģinālo dizainu. Otrajā darbnīcā dalībnieki apdrukāja auduma maisiņus ar savu dizainu, savukārt trešajā darbnīcā iemēģinājām roku, darbojoties ar 3D pildspalvām. Visās darbnīcās tika piedomāts par saliedēšanās aktivitātēm, kā laikā dalībnieki varēja viens ar otru labāk iepazīties. Darbnīcas norisinājās arī dažādās tematikās. Dalībniekiem bija iespēja iemācīties vairāk par Latvijas un Ukrainas karogu, himnu un valsts kontūru. Kopā darbnīcās piedalījās 60 dalībnieki no kuriem 34 bija bērni un 26 pieaugušie.

Radošās darbnīcas un relīze ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par radošo darbnīcu un relīzes saturu atbild Valmieras Attīstības aģentūra.

 

Dina Linda Mīlberga

Valmieras koprades darbnīca DARE

Sociālajos tīklos publicētai informācijai par Projekta norisi lūgums tietot tēmturi #SIF_Vietaģimenei

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *