Aicina pieteikties aizraujošam piedzīvojumam – atbalsta programmas VIPs 2. ciklam!

Studenti, tehnikumu audzēkņi un vidusskolu pēdējo klašu skolēni tiek aicināti izmēģināt savus spēkus un iesaistīties “Vidzemes inovāciju programma studentiem” jeb “VIPs” 2. ciklā. Tā ir aizraujoša programma jauniešiem un ikvienam studējošajam, kurš ir gatavs risināt dažādu Latvijas uzņēmumu vai organizāciju dotos izaicinājumus vai darboties pie savas inovatīvās biznesa idejas attīstīšanas.

INOVĀCIJAS PIETEIKUMA IESNIEGŠANA NORIS LĪDZ 3. OKTOBRIM

Līdz 3. oktobrim ir atvērta iespēja iesniegt savu vai komandas inovācijas pieteikumu. Lai reģistrētu savu dalību VIPs programmā jāapmeklē projekta mājas lapa: www.vips.va.lv, kur pieejama informācija gan par 2. ciklā aktuālajiem izaicinājumiem, gan reģistrācijas saite uz pieteikuma anketu.

ATBALSTS INOVĀCIJAS PIETEIKUMA SAGATAVOŠANAI

Lai atvieglotu inovācijas pieteikuma sagatavošanu, atrastu komandas biedrus, uzzinātu vairāk par uzņēmumu un organizāciju izaicinājumiem, iespējām iegūt stipendiju, saņemt atbalstu un grantus idejas attīstībai, kā arī naudas balvām un citām iespējām, ko piedāvā VIPs – visi interesenti tiek aicināti 23. – 24. septembrī uz Vidzemes Augstskolu, Tērbatas ielā 10, kur notiks hakatons “IESTARTĒ VIPS – komandu veidošana un pieteikumu sagatavošana”. Dalība pasākumā iespējama gan klātienē, gan attālināti!

Reģistrēt dalību pasākumam un uzzināt vairāk iespējams šeit: https://ej.uz/piesakiesVIPsHAKATONAM

Individuāli vai komandā, ar ideju vai bez – visi tiksies hakatonā, kur  kopā ar VIPs speciālistu, mentoru un ekspertu palīdzību, soli pa solim būs iespēja aizpildīt inovācijas pieteikumu.

KĀDI IR IEGUVUMI?

VIPs programmā var brīvi izvēlēties –  vai strādāt kopā ar saviem draugiem, kursabiedriem vai kopā ar skolēniem un studentiem no citām Latvijas izglītības iestādēm, iegūstot jaunus draugus un kontaktus.

Tikšanās ar uzņēmuma pārstāvjiem un nozares ekspertiem var palīdzēt atrast nākamo darba vietu, kas var būt labs sākums veiksmīgai karjerai.

Visi VIPs dalībnieki saņem ikmēneša stipendiju 200-228 EUR apmērā, finansējumu idejas attīstīšanai un veiksmīgāko biznesa ideju vai risinājumu autori cikla beigās saņem naudas balvas 500 – 2000 EUR apmērā.

Dalība programmā plānota ārpus stundu un lekciju laika, tādēļ aktivitātes tiks maksimāli pielāgotas individuāli jaunieša vai komandas dalībnieku iespējām.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS

Sekot jaunumiem iespējams projekta mājas lapā: www.vips.va.lv  un

Facebook lapā: https://www.facebook.com/VIPs.inovaciju.programma

Informāciju sagatavoja

Līga Vilcāne

VIPs komunikācijas speciāliste

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top